Plátěné kalhoty v podobě neobvyklé kalhotové sukně neuniknou žádné módní odbornici. Patří jim aktuální stylingový tip.

look-cervenec-uvod

 

Nejen objem, také s invencí střižená fascinující asymetrická délka a zástupy drobných záhybků v pase dělají z této neobvyklé kalhotové sukně unikátní kousek.  Vyvedená z lněného plátna získává na atraktivitě pro letní parna, stejně tak ale zaboduje, ušijete-li ji ze sofistikovanějšího a luxusněji vyhlížejícího materiálu, třeba hedvábí. To pak podtrhne její měkké a elegantní pohyby při každém vašem kroku a navíc jí dodá patřičně sofistikovaný charakter. 

 

Nejen pro výše zmíněná superlativa by se měla tato kráska zabydlet ve vašem šatníku, a rovnou hlásíme, že na neurčito! Její široké možnosti upotřebení vám učarují, módně ji kombinovat je totiž hotová pohádka. Můžete si užít romantizující charakter outfitu v  tandemu s volánkovými blůzami či topy, stejně perfektní výsledek ale zaručuje i obyčejné tílko či tričko v jednobarevných i vzorovaných variantách. Pokud nakonec přidáte i dobře zvolený klobouček, look hodný hvězdy je na světě! Nám ale postačí vybavit se trendy zavazovacími sandálky lehkými jak pírko a praktickou kabelou větších rozměrů, do které si sbalíte vše potřebné na celý den.

 

Lhostejno, zda vyrážíte do kanceláře či na pláž. Šik budete za všech okolností!


look-cervenec-skladacka


Kalhotová sukně model 101B,  Burda Style 07/2021 nebo v našem eshopu 1 tričko Pieces, 449 Kč  2 sluneční brýle Komono, 2970 Kč 3 náramek Pandora, 4150 Kč 4 sandály CCC, 499 Kč 5 taška Arket, 2543 Kč


look-cervenec-kolecko

Galerie: ČERVENEC: LOOK MĚSÍCE
Kalhotová sukně Tričko Náramek Sandálky Taška Sluneční brýle