Od keramických kabelek PŠ Objects k luxusním koženým skvostům, které ocení nejen milovnice haute couture. Přichází Bonclé.

boncle-red

Do povědomí vstoupila svou řadou uměleckých kabelek PŠ Objects, nyní se ale rozhodla pro změnu a přichází se zcela odlišnou novou řadou. Designérka Petra Šafářová představuje svou novou značku Bonclé a kabelky, které jsou opět především ztělesněnou originalitou.

  boncle-uvod

Kabelky BONCLÉ patří do kategorie doplňků, které učarují milovnicím haute couture i ženám, které si nepotrpí na žádnou „nálepku“. Zato spolehlivě dokážou rozpoznat originalitu, kvalitu a dobrou investici. Jejich autorkou je česká designérka Petra Šafářová, která povýšila kabelku na umělecké dílo vytvořené přímo pro jeho majitelku. Ve svém jedinečném konceptu kombinujícím design, umění a módu dokonce zašla tak daleko, že její kabelky se v momentu, kdy je odložíte z ruky, mění na nepřehlédnutelný interiérový doplněk.

„Nikdy jsem nechtěla tvořit mainstream ani dělat kompromisy, jakmile přijde na kvalitu zpracování a originalitu designu. Vždy, když vybírám a kombinuji jednotlivé kůže, nitě anebo beru do ruky štětec, mám před očima sebevědomou, originální, a přesto žensky krásně křehkou bytost, která se chce obdarovat či být obdarovaná něčím vskutku jedinečným,“ říká Petra Šafářová, která se po letech práce s keramikou přesunula do oblasti ryze módní a založila značku BONCLÉ.

boncle-green  

Při navrhování a výrobě svých kabelek si zakládá na maximálně kvalitním zpracování a použití nejlepších materiálů, mezi nimiž kromě prvotřídní kůže najdete i ručně malovanou glazovanou keramiku. Její starší kolekce PŠ.OBJECTS a Hommage jsou dokonale nadčasové a zároveň nezaměnitelné. „Kabelky Bonclé jednoznačně patří do kategorie ‚niche‘, protože ztělesňují vše, co si pod tímto pojmem dokážete představit. Počínaje samotnou uměleckou ideou a jejím spojením s esencí ženskosti přes nejkvalitnější materiály a poctivé řemeslné zpracování až po ty nejjemnější detaily, které z každého kusu dělají originál. Každá kabelka je uměleckým objektem, doslova jediný svého druhu na světě. Pokud vlastníte BONCLÉ, máte víc než ‚jen kabelku‘,“ dodává Petra Šafářová.

boncle-psobjects

Kabelky značky PŠ Objects byly malými uměleckými díly dotaženými do posledního detailu, včetně luxusního sametového pouzdra.