Skvělá šance pro milovníky módy v mezinárodním projektu

uvod2


Máte rádi vytváření módních stylizací, spojování netradičních kousků nebo vás prostě baví styling? Štěstí přeje připraveným. Proto odhoďte zábrany a s chutí se pusťte do boje o nejlepší outfit. Bitva Stylistů je název pozoruhodného mezinárodního projektu, dávající prostor právě kreativním a invenčním osobnostem.


foto6  

 

Answear, jeden z největších módních internetových obchodů ve střední a východní Evropě, spouští velkou soutěž, jejímž cílem je podpora mladých talentů a rozvoj módní branže. Soutěží se na poli módního stylingu a absolutní vítěz získá kromě jiného otištění své práce na stranách jarního vydání Cosmopolitan a nahlédne do zákulisí módní branže.

 

foto7

 

Jak se zapojit?

Soutěžit se bude ve 2 kolech během celého podzimu. V prvním, veřejném kole mohou zájemci přihlásit 5 fotografií svých autorských stylizací (outfitů) na stránce bitvastylistu.answear.cz. Z nich porota vybere Top 10 nejlepších postupujících do druhého kola. Hodnotí se jak módní kreativita, tak koncept fotografií. Finalisté dostanou vybrané kousky z jarní kolekce 2019 značky Answear a voucher na doplnění stylingu z eshopu answear.cz v celkové hodnotě 15000 Kč. Z tohoto užšího výběru porota následně určí 3 hlavní vítěze.

 

 

Kdo bude v porotě?

1. Sabrina Karasová, šéfredaktorka měsíčníku Cosmopolitan
2. Klára Klempířová, módní poradkyně, Akademie stylu & módy
3. Markéta Bártová, fashion bloggerka
4. Jitka Nováčková, modelka, youtuberka, vítězka soutěže Česká Miss 2011

 

foto2  

 

Co můžete získat?

Ti nejlepší z nejlepších dostanou obrovský prostor ukázat veřejnosti, co v nich je. Ocitnou se na sociálních sítích Answear.cz, nafot módní editoriál pro Cosmopolitan. Navíc získají hodnotné ceny od partnerů akce Olympus, Mini, Kiehl´s a Urban Decay a dostanou šanci změnit svůj život. Tak směle do toho! #FashionIsTheAnswear


foto