Nemáte trpělivost na stříhání kuponů na Dny Marianne? Stáhněte si mobilní aplikaci, kde budete mít všechny slevy vždy po ruce!

 

dm-app-uvod


Ať už budete vybírat něco na sebe, pro děti, nebo dárky pro kamarádky, s 
aplikací Dny Marianne  na to určitě nebudete samy. Pomůže vám vybrat ty  nejlepší slevy , které jsou rozděleny do přehledných kategorií,  ukáže vám nejbližší obchody  v okolí a  poskytne aktuální informace o programu  v jednotlivých  Marianne Lounges

 

 

Je uživatelsky jednoduchá, skvěle si rozumí s Android nebo iOS a navíc za zvýhodněnou cenu 110 Kč získáte všechny kupony z obou kuponových knížek - Marianne a Marianne Bydlení. 

dm-podzim-04


Soutěže

Letos jsme pro vás v aplikaci připravili soutěže o zajímavé ceny. Od 17.9. se můžete zapojit prostřednictvím vyplnění našeho dotazníku a čeka vás i soutěž od Alza.cz

Jak stáhnout mobilní aplikaci do telefonu?

Podle operačního systému vašeho chytrého telefonu klikněte na odkaz níže. V Google Play nebo App Store pak aplikaci nainstalujte a zaregistrujte se.

Všechny dostupné slevy najdete v sekci Slevové nabídky.

Kliknutím na tlačítko Koupit kupony budete přesměrováni do platební brány. Po úspěšném zaplacení si v sekci Slevové nabídky můžete v detailu nabídek libovolně zobrazovat slevové kódy.

Platnost každého kódu je 15 minut a je určen k jednorázovému použití.


Aplikace pro Android ke stažení zde.Aplikace pro iOS ke stažení zde.