Kdy jindy popustit uzdu vlastnímu šatníku a zvolit leské, třpytivé a sexy modely?

 

sirka-vecirek

 

Sedm vybraných modelů, ve kterých se budete cítit skvěle na parketu, ve vybrané společnosti i na silvestrovské párty s přáteli!

 

1. Pouzdrová sukně s uzlem (vel. 36-44)

 

V pouzdrové sukni budete vypadat úchvatně díky lurexovému žakáru, uzlovému detailu vpředu a přitažlivému střihu.

 

vyska-sukne-s-uzlem

 

2. Zlaté pouzdrové šaty (vel. 34-42)

 

Ceníte si svých křivek a nepochybujete ani o kousíčku svého těla? Tak přesně pro vás je naprosto jednoduchý model, na který není třeba ani jeden celý metr pružného materiálu. Tím je exkluzivně vyhlížející žerzej s efektním metalickým potiskem, který kolem vás vytvoří fantastickou zářivou aureolu. Pak už sešijete jen pár švů, a je to!


vyska-pouzdrove-saty

 

3. Grunge šaty (vel. 36-44)

 

Zčásti zašité záhyby na rukávech lehoučkých hedvábných šatů zvýrazňují rukávové hlavice a podtrhují ležérní vzhled. Směrem k záložce se silueta mírně zužuje a velmi lichotí postavě.

 

vyska-grunge-saty

 

4. Přiléhavé šaty (vel. 44-52)

 

Pochlubte se svými přednostmi! Ideálním nástrojem by mohly být přiléhavé šaty se svádivě vytvarovaným živůtkem a širokou légou, která dává vyniknout linii pasu. Smyslný odstín červené k vám pak okamžitě přitáhne veškerou pozornost.

 

vyska-prilehave-saty  

 

5. Olivové šaty (vel. 17-21)

 

Podmaňte si okolí blyštivým modelem okořeněným špetkou drzé provokace. Zepředu decentní, zezadu vyzývavé šaty s tříčtvrtečními rukávy a délkou nad kolena se pyšní velkým výstřihem na zádech, rafinovanými členícími švy, které mají největší zásluhu na bezchybné siluetě, a samozřejmě úchvatným metalizovaným tvilem připomínajícím tenkou kovovou fólii.

 

vyska-olivovve-saty  

 

6. Šaty Charleston (vel. 36-44)

  

Tentokrát se o své místo na slunci hlásí koktejlové šaty ze zeleného sametu a s nepřehlédnutelnou dominantou ze stříbrné pajetkové látky, a sice ručně našitým obdélníkovým dílem. Trojici materiálů doplňuje šifon – na spodním okraji sukně naplisovaný, na ramínkách s navazující dlouhou vázačkou hladký.

 

vyska-saty-charleston

 

7. Pudrově třpytivé šaty (vel. 44-52)

 

Ležérní vyznění pajetkových miišatů podtrhuje jak snížená linie pasu se zřaseným tunýlkem, tak trumpetové raglánové rukávy.

 

vyska-trpytive-saty