Jeho největší devízou je vzdušonst. A proto se skvěle hodí především pro tvorbu letních kousků. Znáte mušelín?

  muselin-uvod

 

Vybrali  jsme pro vás hned tři modely z našeho eshopu, které spojuje použití tohoto dokonale letního materiálu. Lhostejno, zda jeho složení zaručuje stoprocentní bavlnu nebo vás zchladí vlákny viskózy. Vždy funguje dokonale a zamilujete si jej nejen v podání divčích či etno šatů, ale i  v provedení velkoryse střižené halenky.Objemná halenka (vel. 36 – 44)

  muselin-halenka-uvod

Velkorysý střih je jak dělaný do letního parna. Tím spíš, když se potká se vzdušným mušelínem. Ojedinělý charakter dodají střihu také nezvykle posazené průramky, které dají vyniknout ramenům a propůjčují dlouhým rukávům nápaditost.

muselin-halenka-kolecko

 

Rozkošné dívčí šatičky (vel. 116 –140)

  muselin-divcisaty-uvod

Mušelínové šaty milujeme ve všech provedeních. Stejně tak si je oblíbí i naše malé následovnice, kterým učaruje nejen jejich pohodlí, alei schopnost podtrhnout rafinovaně skládané střihy. Tím oplývají i šaty s rozšířenou sukýnkou, jejíž velkorysost nabídne prostor pro roztomile se vlnící siluetu. A tu holčičky zbožňují.

muselin-divcisaty-kolecko

 


Maxišaty s vsadkou (vel. 34– 42)

  muselin-saty-uvod

Na první pohled byste v nich mušelín nehledaly. O to lépe pak funguje. Viskoza dodá materiálu splývavý charakter, drobné vzory zase neopomenutelný ethno look. Spolu s nápaditou vsadkou z tvilu a oplétanými knoflíčky vzniknounepřehlédnutelné šaty,jejichž jedinečnost ještě podtrhují dlouhé rukávy a maxi délka. Apřitom jsou tak vzdušné a nakloněny každému dobrodružství!

muselin-saty-kolecko