Využijte výhodné nabídky a objednejte si Burdu Style přímo do vaší schránky! 

sirka1

 

Milé čtenářky, milí čtenáři,

 

události posledních dnů nabírají rychlé obrátky a rizika spojená s šířící se virovou nákazou jsou skloňována kolem nás snad ve všech pádech. Média jsou přehlcena informacemi o aktuálně platných omezeních plynoucích z nařízení vlády a mnozí z nás tak budou příští dny či týdny trávit mnohem více času doma, než jsme plánovali nebo než jsme zvyklí. V žádném případě nám nenáleží vyjadřovat se ke stávající situaci a myslíme si, že je na každém z nás, jak se s ní vyrovná. Nicméně souhlasíme s tím, že bychom k sobě měli být ohleduplní a minimalizovat návštěvy míst s větší koncentrací lidí. 

 

A právě proto jsme se rozhodli informovat vás o možnosti objednat si časopis Burda Style a také naše speciály přímo k vám domů, a to za stejnou cenu jako na stánku, tedy s poštovným zdarma. Nabídka platí pro Českou republiku a objednávku vyřídíte snadno ZDE.

 

Zkuste na chvíli vypnout zprávy v televizi či na internetu a najít si čas na šití. Relaxace je v těchto dnech opravdu potřeba. Věříme, že kreativní seberealizace, při níž vám pod rukama vznikne něco hezkého, pomůže odreagovat se a zažene alespoň na chvíli všechny chmury či špatnou náladu. Nyní je ještě možné koupit březnové vydání Burdy Style, ale již příští středu si nenechte ujít nové číslo. Brzy se můžete těšit také na jarní speciál Burda Easy, který se dostane do prodeje 25. března. A tak inspirace budete mít víc než dost... 

 

Společně s kolegyněmi z redakce přeji vám i vašim blízkým pevné zdraví a spoustu optimismu! 

bez-na-zvu-1