z aktuální Burdy Style 6/2016

saty


Astronomické léto sice ještě nezačalo, avšak už teď na vlastní kůži pociťujeme, že svetry můžeme nechat doma. Je tedy načase doplnit šatník o neskutečně ženské šaty s přiléhavým živůtkem a splývavou sukní v maxidélce. Z aktuální nabídky Burdy Style 6/2016 si zaručeně vyberete, ať už jste štíhlá, nebo oplýváte plnějšími tvary. 

 

 

1. Šaty 117

Vel. 36 – 44 

Barva žhavého slunce vdechla empírovým maxišatům energizující sílu, která bude účinně působit na vaši únavu a vyčerpání. O jejich komfortu svědčí vzdušná látka i dlouhá sukně zakončená nařaseným volánem.


foto1

 

 

2. Šaty 132 

Vel. 44 – 52  

Brilantní způsob, jak se dá naaranžovat látka, předvádí pestrý krep s velkými puntíky a proměňuje ji ve zhmotněný sen, kterému vévodí živůtek s vázačkou kolem krku, jenž ukazuje ramena v příznivém světle. Široká maxisukně zase dodá ladnost každému kroku.


foto8

 

 

3. Šaty 103

Vel. 36 – 44

Jako mávnutím kouzelného proutku... Úchvatné hedvábí dovede přičarovat pestrobarevná křídla a dodat grácii každému gestu. Superdlouhá sukně je díky velkému spodnímu obvodu a godetovému dílu půvabně rozevlátá stejně jako bohaté rukávy. V pase napevno přišitá vázačka se vzadu zavazuje na rozvernou mašli.


foto6

 

 

4. Šaty 125 

Vel. 36 – 44  

K jednoduchým maxišatům z žerzeje s pajetkovým potiskem a s krepovou podšívkou jsou přinechané boční díly, jež mají za úkol po zapnutí knoflíku a poutka jemně obepnout vaše tělo.

 

foto3

 

 

5. Šaty 134 C 

Vel. 44 – 52  

Galantní přístup k ženským liniím, který jim nevnucuje jiný tvar, stojí za kouzlem dlouhých, temně zelených šatů. Zajímavý uzel na předním dílu je magnetem pro oči. Jeho přitažlivost ještě znásobuje záplava uzoučkých záhybků splývajících v jeden nespoutaný vodopád.


foto9

 

 

6. Šaty 106 

Vel. 34 – 42

Přehlídka dokonalosti začíná u zdařené kumulace záhybků, pokračuje vázačkou svazující se za krkem na uzel nebo mašli, přičemž její konce zlehka poletují kolem zad. Hedvábnou noblesu pak korunují překřížené přední díly živůtku přidávající na objemu v těch správných místech.


foto5

 

 

7. Šaty 102 A 

Vel. 36 – 44 

Éra květinových dětí, pro kterou jsou typické pestrobarevné látky, veselé vzory a pohodlné střihy, se vrací do módy i tuto sezonu. Všechna její kritéria bezesporu splňují romantické šaty, ze kterých láska přímo čiší a navíc díky vázačce na zavazování vzadu a hlubokému výstřihu přitáhnou pozornost okolí nejen k vašemu dekoltu.

 

foto28. Šaty 133  

Vel. 44 – 52  

Při konfrontaci střídmosti a extravagance našly nakonec jednotlivé dekorativní prvky dlouhých šatů společnou řeč, která mluví ve prospěch každé moderní ženy. Originální propletenec ramínek na zádech poutá pozornost stejně jako kontrastní léga v pase či bordura na spodním okraji. 


foto7  

 

 

9. Šaty 102 B

Vel. 36 – 44  

Svěží outfit inspiraci stylem hippies rozhodně nezapře. Vypovídají o tom jasné znaky jako výrazné šperky, boty à la kristusky, čelenka ve vlasech a především dlouhé splývavé šaty, ve kterých se budete zásluhou šifonu, křidýlkových rukávů a vsazeného godetového dílu cítit volná jako pták. Vázačky vzadu zdůrazní ženskou siluetu.


foto4