Jednoduché modely ze vzdušných materiálů

I když jste začínající švadlenka, neznamená to, že musíte šít jen polštářky, ubrusy a jiné doplňky do domácnosti. S naším novým speciálem Burda Easy pro sezonu Jaro/Léto 2016 si troufnete zaplnit váš šatník třeba krásnými šaty z lehkých materiálů. Šitím vás krok za krokem provedou přehledné ilustrace v návodech. 


promo-burdaeasy1-16


1. BATIKOVANÉ
K tomu, abyste byla trendy, si vystačíte jen s minimem námahy. Ušijte si krátké šatičky z batikovaného žerzeje, který vám propůjčí zasněný výraz se špetkou přitažlivé melancholie. Živůtek a zvonovou sukýnku nařaste úzkou gumou v pase a hluboký výstřih vyplňte působivým náhrdelníkem.

2

Foto: Andreas Baum

 

2. ROMANTICKÉ
Vydejte se na vycházku po promenádě podél písčité pláže v okouzlujících šatech, které svůdně poodhalují ramena olemovaná vzdušnými volánky. Tunýlek v pase na gumu vytvaruje pěknou figuru, průsvitnosti vyšívané látky zase zabrání podšívka z batistu.

7

Foto: Astrid M. Obert 

 

3. TUNIKOVÉ  
Nenechte se spoutat a užívejte si absolutní volnost ve všech směrech. K pocitu neomezené svobody patří vzdušné oblečení z příjemné látky, které respektuje ženské tělo. Přesně takové jsou šaty z lehoučkého krepu s širokými průramky a vysokými rozparky.

1

Foto: Andreas Baum   


4. VZOROVANÉ
Zaplňte svůj šatník sytými barvami a veselými dezény, které vám pomohou načerpat energii a zbavit se špatné nálady po nekonečně dlouhé zimě. Obě kritéria bezesporu splňují exotické šaty s vázačkami v bočních švech živůtku, které po zavázání na uzel spolu s ramínkem za krk asociují vrchní díl bikin. Pestře vzorovaný popelín vám dovolí alespoň snít při pracovním procesu o dokonalé dovolené.

5

Foto: Astrid M. Obert   

 

5. RAMÍNKOVÉ  
Vznešenost a vyladěnost všech ingrediencí vždy potěší oko i mysl a ramínkové šaty odhalí nejen potenciál rafinovaného střihu, ale také vašich křivek. Jemný růžový odstín bude v létě moc pěkně kontrastovat s dozlatova opálenou pokožkou. Navíc poodkrytá záda a průstřih v pase vykazují silný magnetismus.

4

Foto: Andreas Baum    

 

6. ŠIFONOVÉ
Odpočítáváte netrpělivě dny, kdy vám sluníčko opět vdechne zdravou barvu do tváře? Přilákejte počasí vhodné na opalování zářivě růžovými šaty z průsvitného šifonu a určitě se dostaví dříve než 21. června. Hluboký výstřih a dlouhý rozparek decentně poodhalí ženské přednosti, ostatní skryje žerzejová podšívka.

6

Foto: Astrid M. Obert 

 

7. VOLÁNKOVÉ
Nápady se cení, a ty avantgardní obzvlášť. Volánky na rukávech jemně proužkovaných šatů ladí se zvonovou sukní a průstřihy na ramenou zase s odvážným dekoltem. Správný instinkt vede k uplatnění přírodních tónů nejen na látce, ale i doplňcích.

3

Foto: Andreas Baum