Smokování, řasení, žabičkování. Výrazný a líbivý detail, který umí zaujmout, a to hned třikrát jinak!

smok-uvod

Nápadné řasení je zdobným i praktickým prvkem, který vynikne na jednobarevných i vzorovaných materiálech. Stačí pár umně seskládaných řad všitých gumiček a vzniklý pružný detail dovede pozvednout jindy zcela obyčejný střih. A jak! Když navíc přidáte trendy vzory v podobě paisley, barevných kostek nebo efektu háčkovaných motivů, nemůže to zůstat bez odezvy. Tyhle kousky jistě zabodují i ve vašem letním šatníku!

 

Gipsy Top (vel. 34 – 44)

smok-top

Háčkování je v kurzu – dokonce i na přehlídkových molech významných módních značek. Nemáte-li ale čas věnovat se svému novému topu do posledního očka, zkuste si ušít podobně vyhlížející model s vodorovnými vzory z potištěné viskózy. Jejím nejzdobnějším prvkem je vedle zmíněného vzorovaného motivu smokovaná léga přišitá k hornímu okraji na předním i zadním díle, kde vytváří velmi zajímavý a líbivý výsřih.

 

 smok-top-kolecko

 

 

Šaty s hustým smokováním (vel. 36 – 44)

smok-saty

Ať s kostkou či bez, tahle partie je rozehrána náramně! Uhodnete na první pohled, že se nejedná o top se sukní, ale rafinovaně poskládané šaty? Jejich wow efekt tkví v smokovaném prvku v pase, který nejenže zpříjemňuje nošení, navíc také cíleně vytváří efekt dvoudílného outfitu. Nevídané oživení, nemyslíte?

 smok-saty-kolecko

 

 

Vzdušný letní overal (vel. 34 – 42)

smok-overal

Pokud hledáte kousek, který nestárne, ušijte si overal. Vydrží vám v předních pozicích šatníku roky. Jednoduchý a vzdušný zástupce tohoto univerzálně slušivého a nad míru pohodlného kousku také podlehl kouzlu smokování a je vybaven líbivým pružným pasem s několika řadami gumiček. V kombinaci s promyšleným kladením vzorů a hlubokým výstřihem do V patří jednoznačně i k našim žabičkovaným favoritům.

smok-overal-kolecko