Prý jsme si jí v lockdownu užili až dost. Přesto ale neopouští dobyté pozice.

3x1-uvod

 

Jindy čistě volnočasový materiál získal nejen díky pandemii zcela nový rozměr. Využívat jej můžeme doslova od rána do večera. Pravda, nezapojíme jej  při výběru klasických formálních modelů, většinu ostatních ale hravě zvládne. Kdo by se totiž obešel bez pohodlné mikiny, trička nebo kalhot? Mohou nás doprovázet téměř kamkoliv a my si tak užijeme jejich komfort a všestrannost.

 

Abyste získaly s novým rokem novou várku inspirace, přinášíme vám hned tři tipy na volnočasové oděvy, které spojuje pohodlná teplákovina. A určitě v nich nebudete jen lenošit.

 

Tričko z teplákoviny (vel. 46 – 54)
3x1-tricko

 

I kousky z teplákoviny mohou působit decentně. Nemusíte to se zdobnými prvky přehánět, vystačíte si s ramenní vsadkou v odlišné barvě. Zaručí vám nejen poutavý zjemňující prvek, ale i zeštíhlující efekt. Pokud si hodláte vytvořit komplet kalhot a trička či trička a mikiny, propojte využité materiály právě touto jednoduchou kombinací odstínů. Zajímavý akcent vytvoří líbivou soupravu v decentním duchu.

 3x1-tricko-kolecko

 

 

Pohodlná mikina (vel. 72 – 88)

3x1-mikina

 

Ideální víkendový outfit? Jednoznačně mikina s kapucí. Nikde není psáno, že ji nemůžete nosit spolu s oblíbeným kabátem, vejde se ale i pod hřejivou prošívanou bundu. Aby nepůsobila fádně, ozdobte ji výšivkou nebo našívacími motivy.

 

3x1-mikina-kolecko

 

 

Kalhoty s gumou v pase (vel. 36 – 44)

3x1-kalhoty

 

Halenka nebo tričko, mikina nebo trenčkot? Záleží jen na vás, tyto kalhoty z pohodlného pružného žerzeje si poradí s každou situací. Úspěšnost zaručena. Pokud zůstanete věrné klasickému šedivému odostínu teplákoviny, máte zaručenu i poměrně širokou škálu využití napříč styly. Zvolíte-li barevný materiál, na světě je hravý kousek vhodný nejen k sportovní aktivitám.

 

 3x1-kalhoty-kolecko