Rozevláté linie, volánový prvek. Tři hravé modely inspirované jižanským temperamentem.

3x1-carmen

 

Temperamentní hrdinku Carmen jistě nemusíme dlouze představovat, stejně jako styl, který její jméno reprezentuje. Žhavé rytmy flamenca ani vše spalující sluneční paprsky ale při tvorbě této trojice sexappealem nabitých kousků nepotřebujete, vystačíte si s vaší fantazií. Vybavte se vyletněnými materiály, které podtrhnou vlnící se siluety a volány a myslete i na to, že se v rozpálených letních ulicích v těchto žhavých kouscích můžete promenovat donekonečna, tak vám přirostou k srdci. Vybírejte tedy vzdušné tkaniny, ve kterých vám letní  počasí nebude činit žádné potíže.

 

 Šaty s výstřihem à la Carmen (vel. 36 – 44)

3x1-carmen-saty

 

 Lehoučký materiál je alfou a omegou šatů s vysoce posazeným volánem a výstřihem odhalujícím ramena, které se stanou vaím letním hitem. Jedině tak vynikne jejich rozevlátá linie. Pokud budete stříhat z podobně vzrovaného materiálu jako my, držte se polohového planu, ať vzory správně navazují. Až budete mít hotovo, vyberte pestré a extravagantní doplňky, nevynechte zvýraznění pasu a vyražte kamkoliv, univerzální šaty uspějí na všech frontách.

 

3x1-carmen-saty-kolecko

 

 Top s velkými výstřihy (vel. 34 – 44)

3x1-carmen-top

 

Dalším v řadě jižansky temperamentních kousků je sexy top. Tento zdobí hluboký výstřih na předním i zadním díle, ideální střih pro letní parna. Zjemňuje jej  nápadný volán, který  posunuje jednoduchý top mezi okázalé a nepřehlédnutelné kousky. Aby vše správně sedělo, zadní výstřih doplnila subtilní vázačka, aby vše drželo na správném místě, i když si vyrazíte na dobrodružný výlet.

 


3x1-carmen-top-kolecko

 

 

 Volánová sukně (vel. 36 – 44)

3x1-carmen-sukne

 

Jednoduché střihy jsou fajn, dejte ale příležitost i rafinovanějším liniím. Tahle sukně vám totiž svou nespoutaností a kuráží ihned zvedne náladu i sebevědomí. Zářivý odstín rudé mírní tenoučký vzdušný materiál, který dá vyniknout její extravagantní modelaci obohacené výraznou dlouhou vázačku. Kaskádové volány začnínají až pod propracovaným sedlem, aby vynikla vaše figura, délka ke kolenům prostoru pro rozevláté linie nabízí dostatek. Když vám příjde obří mašle příliš nápadná, můžete vázačkou obkroužit pas ještě jednou nebo ja zavázat na uzel na zadním díle.

 

3x1-carmen-sukne-kolecko