Ideální dovolenkový kousek? Šortky, bez debat! A máme hned troje, které musíte mít.

sortky-uvod

 

Jednoduchý kousek, který umí notně zapůsobit, přitom na něm oceníte především praktičnost a pohodlí. Bez šortek si dokonalé léto zkrátka neumíme představit. Aby ale nebyly jen nudnou položkou ve sportovním stylu, je třeba pohrát si se střihem i materiály a můžete vytvořit skutečný skvost, který se stane vaším nejoblíbenějším hybatelem letních outfitů. Které vám učarovaly?Šortky se zavinovacími díly (vel. 34 – 42)

sortky-01-uvod


Atypický střih. Funguje sám o sobě, sáhněte ale navíc i po osobitém materiálu a úspěch máte zaručen. Pravda, při sesazování dílů se možná malinko zapotíte, výsledný efekt proužkované podívané ale jistě stojí za trochu námahy. Navíc tyto šortky zastanou mnoho módních odvětví, z pláže klidně rovnou na večírek!


sortky-01-kolecko

 

 

Šortky do pasu (vel. 36 – 44)

sortky-03-uvod

 

I letos by zvýrazněná pasová linie měla zůstat středobodem vaší pozornosti. Parametry přesýpacích hodin splňují i tyto elegantní šortky, jejichž rozšířené nohavice efekt jen líbivě potvrzují. Půvabnými detaily také nešetřily. Nápadité sedlové kapsy na předních dílech či nakládané na zadních objem jen příjemně umocňují, přinechaný zvýšený pásek je dalším nepřehlédnutelným zdobným prvkem, který ale nejlépe vynikne až po doplnění opaskem či ozdobnou rypsovou stuhou. Úchvatné, viďte!

 

sortky-03-kolecko  

 

Exotické šortky (vel. 34 – 44)

sortky-02-uvod


Regulovatelný pas, pohodlný materiál i střih, nepostradatelné kapsy. Ztělesněný dovolenkový hit. S adekvátními doplňky plážový model. no.1, s bílou košilí a sandálky perfektní outfit na oběd na promenádě. Také si vás získaly? Navíc pak disponují hravými prkvy v podobě zaoblených délek či korálků na stahovací šňůrce. Instantní prázdninová pohoda, kterou se snadno necháte svést i vy!


sortky-02-kolecko