Je považován za luxusní a okázalý, proč mu ale nepropůjčit i zcela běžné pole působnosti?

  trikrat-uvod

 

Většinou vévodí společenským a elegantním kouskům, kterým dodává na jedinečnosti a exkluzivitě. Samet ale umí oživit i běžný casual šatník. Každodenní styl obohatí o luxus, jeho hebký povrch se umí prosadit i mezi volnočasovými modely a nic nezkazí ani jako ztělesnění klasického blejzru. Vyberete si?

 

Sametový blejzr (vel. 36 – 44)

  trikrat-blejzr

Nadčasovost střihu, noblesa materiálu. Dokonalé propojení nabízí sako čili blejzr s klasickou fazónou, který zazáří na poli business looku i v hlavní roli některého z vašich boho outfitů. Máte k dispozici nepřehlédnutelný pásek? Pusťte jej do hry, to bude teprve jízda!


trikrat-blejzr-kolecko

 

Kalhoty s gumou do pasu (vel. 44 – 52)

  trikrat-kalhoty

Okázalost je synonymem pro kalhoty z petrolejově modrého saténu, které si v ničem nezadají s  obvyklými elegantními kousky, vyhrávají ale na poli pohodlí. Proč? Zaměřte se na jejich pasovou linii, je snad něco pohodlnějšího než pružná varianta s gumou? Stačí ale pár nadmíru elegantních prvků a nikdo nebude na pochybách, že si tento střih najde stálé místo i v módě určené pro zvláštní příležitosti...

 

trikrat-kalhoty-kolecko


Sametový kabátek s kapucí (vel. 34 – 44)

trikrat-mikina

Potřebujete zahřát? Navíc ukrýt i před chladným větrem? Pak jste právě našly nejlepší sparingpartnerku. Mikina z počesaného sametu s kapucí a řasenými lemy je pro tento úkol jako stvořená. Kapuci zdobí široký tkaloun, který vedle zdobného prvku nabízí i možnost upravit otvor obličejového výkroje tak, aby chlad neměl šanci!

trikrat-mikina-kolecko