Závan starých časů? Možná, ale hlavně velmi aktuální trend – hned tři kousky oddané retro stylu!

3x1-uvod(1)(1)


Retro je hit. Aktuální šatníky opět opanují rozšířené nebo naopak roztomilé zkrácené délky nohavic, klasické i modifikované bluzony či  blejzry nebo šaty s impozantními sukněmi jak vystřižené z 50. let. Vše je dovoleno a největší parádu udělá jejich vzájemná kombinace. Aby těch starých časů na vás ale nebylo příliš, vyzbrojte se moderními materiály, barvami ryze aktuálními  a prvky, kterými modelu dodáte i sučasného ducha. Výsledkem bude dokonale současný šatník, který prokazuje schopnost nositelky vybrat si z módního moře ty nejryzejší perly.

 

Krátký retro kabátek (vel. 36 – 44)

3x1-kabatek

 

Volnost a přemíra elegance. Léty prověřený střih klasického blejzru ozvláštněný speciální modelací v oblasti fazony – nápadnou vázačkou, která podtrhuje knoflíkovou lištu jednoduchým uzlem. V aktuálních barevných škálách na pomezí zelené a modré v něm uděláte  jistě velkou parádu. Ať už v tandemu s pouzdrovou sukní ze stejného materiálu, nebo v kombinaci se zkrácenými kalhotami, které najdete níže. Spolu s nimi vznikne optimální jarní duo vhodné do kanceláře i za zábavou.

 

3x1-kabatek-kolecko

 


Kalhoty se zkrácenými nohavicemi (vel. 34 – 44)

3x1-kalhoty(1)

Zdobí je  jediné, drobný, ale nápadný vzor, který definuje jejich retro look. Kalhoty bez výraznějších prvků v pasové linii ještě zjednodušuje zkrácená délka nohavuc, jsou tak ideálními společníky pro jednoduché bundičky, blejzry či saka, szejně jako pro klasický trenčkot z různých materiálů. Při výbru hodného materiálu tedy laďte s aktuálním šatníkem, tyhle krásky využijete na mnoha frontách.

 

3x1-kalhoty-kolecko(1)

 

Pruhované retro šaty (vel. 34 – 44)

  3x1-saty(1)

Retro loook bez šatů s rozevlátou sukní? Nemožné! Z těchto dýchá swing a sexappeal!Ideální délka, přívětivý střih i jeho rozomilé detaily v podobě různě ložených pruhů z nich vytvoří jeden z vašich nejoblíbenějších kousků současnosti. Skvěle do ní zapadnou, ať už k nim zvolíte podpatky či tenisky, vždy budete za dámu!

 

3x1-saty-kolecko