3 modely s detaily, které vykouzlí romantiku z každého vašeho outfitu.

  3v1-uvod

Jsou pompézní, impozantní, marnivé. Také ale romantické, něžné a ryze ženské. Mašle jako neodmyslitelný detail našich ouftitů jistě nemusíte zatracovat ani v chladnějším období. Hitem je totiž jejich vystavování na odiv okolí navzdory podzimu tolik vlastnímu vrstvení.

Nechte vyniknout velkorysou vázačku na saténové blůze jako okrasu fazony podzimního pláště či ji nechte vykouknout z výstřihu mohérového svetříku do pasu. Neuvěříte, jaké sklidí ovace. Výrazný detail suplující mašli si můžete pořídit také rovnou jako součást vypasovaného kabátku na zip. Neotřelá, ale velice líbivá spolupráce femininních prvků, co myslíte? Bije-li však vaše srdce spíše pro sportovní střihy, nemůže uniknout vaší pozornosti jindy docela  obyčejná mikina s kapucí, které propůjčila romantizující prvek vázačka v pase. Hravé a přesto šik!

Všechny tři varianty modelů s výrazným vázacím detailem najdete mezi novinkami v našem eshopu, můžete jimi tak ozvláštnit svůj šatník klidně hned!

 

Kabátek se stojáčkem (vel. 34 – 44)

3v1-kabatek

Nezvyklé zapínání na zip, stojáček protažený do výrazné vázačky a silueta, kterou nikdo nepřehlédne. Kabátek s členěním v pase oplývá hned několika módními benefity, které nemůžete postrádat. Sáhněte při tvorbě po těžším vlněném mateirálu a bude navíc příjemně hřát.

3v1-kabatek-kolecko

 


Halenka s mašlí (vel. 34 – 44)

3v1-halenka

Objemná mašle i rukávy nenechají nikoho na pochybách, že si s módním světem velice dobře rozumíte. Patří totiž k absolutním hitům současnosti. Sice je občas musíte schovat pod pulovr či sako, nikdo vám ale nebrání mašli okázale vystrčit na odiv a zvolit aktuálně oblíbené modely se zkrácenými rukávy, které odhalí část vašeho předloktí s nadýchaným detailem saténové halenky. 

3v1-halenka-kolecko

 

Hoodie s vázačkou (vel. 36 – 44)

  3v1-mikina

Mikina s kapucí, tzv. hoodie, je běžnou výbavou milovnic ležérního stylu. Co mu zkusit propůjčit špetku elegance? Vázačka přeštípne siluetu zvýrazněním pasové linie a dodá modelu švih. Široké rukávy efekt jen podtrhnou.

3v1-mikina-kolecko