Metalické odlesky, třpytivé nitky nebo oslnivé flitry. Lesk je prostě hit!

3x1-uvod(1)

 

Šedivé pošmourno podzimních dní potřebuje rozzářit. Protkněte svůj šatník trojicí blyštivých modelů, které spojuje vášeň pro lesk a s ponurou nudou bude  konec. Trendy fandí modelům, které hodlají upoutat. A vy s nimi!


Sáhněte po nápaditých šatech oděných do záplavy pajetek, metalicky lesklé tunice s přinechanou šálkou nebo blejzru z nepřehlédnutelného žakáru a nikomu neunikne, že jste se rozhodla s podzimní šedí pořádně zatočit. Navíc všechny tyto materiály nabízí široké možnosti pro další kombinování, což se v chladných dnech náramně hodí.


Slušet jim bude variace s nadčasovými vlněnými kabáty, huňatými kožíšky podle posledních trendů i v tandemu s přírodní i umělou kůží, která také právě válcuje horní příčky oblíbenosti. Nenechte se zkrátka podzimním splínem zastrašit a vyražte do útoku těmi nejstylovějšími zbraněmi.


Tunika se šálou (vel. 36 – 44)

tri-saty-sala

 
Tunika s přinechanou šálou umí zamávat s všedností. Sympatický střih s lichotivými rukávy, optimální délkou  a  detailem v podobě střapců vám přiroste k srdci. Noste ji přes užší nohavice kalhot a nezapomeňte na podpatky.

 

tri-sala-kolecko

 

Dvouřadý blejzr (vel. 36 – 44)

tri-sako

 
Třpytivý blejzr z listopadové Burda Style zaujal i ve své college variantě, jeho žakárové zpracování ale nemá konkurenci. Leská nitka a plastický vzor materiálu adekvátně podtrhují střihovou nápaditost dvouřadé fazony s rozevřeným dolním lemem.

tri-sako-kolecko

 

 

Pajetkové šaty (vel. 34 – 42)

tri-saty-flitry


Neobvyklá kombinace popelínu a pajetkové textilie přináší nový pohled na jindy slavnostní a večerní charakter flitry obsypaných modelů. Přestože by jistě uspěly i ve společnosti, tyhle šaty vám největší službu udělají v běžném týdenním provozu. Pohodlí podtržené nepřehlédnutelným leskem – dokonalá práce!

tri-saty-kolecko