Různá zpracování i rozdílné střihy, jedno ale mají přecejen společné. Jedinečný nadčasový styl.

3x1-uvod(1)

 

Říká se mu různě, nejlépe jej ale definuje název stojáček. Jednoduchý, nepříliš vysoce střižený rolák, který nepotřebuje přehyb ani řasení, je obvykle nasazen do prostornějšího průkrčníku, aby poskytoval dostatečný komfort při oblékání i samotném nošení. A umí vypadat velice žensky. Našli jsme pro vás hned tři půvabná ztělesnění tohoto střihu, která si zamilujete stějně rychle, jako my. A vše potřebné k jejich vytvoření najdete v našem online obchodě! Které z nich si vyberete?

 

Oversize mikinové šaty (vel. 34 – 44)
3x1-mikina(1)

 

Oversize rozměry nemají chybu a my se jich nemůžeme nabažit. Nejinak je tomu i u příjemně prostorné mikiny, která klidně může suplovat šaty, stačí ji doplnit vázačkou. Když přidáte výrazné vzory, máte  zaručený módní hit!

 

3x1-kolecko-mikinaVzorovaný svetřík (vel. 36 – 44)

3x1-svetrik

 

Vázačka je asi středobodem všech příjemných modelů napříč styly i sezónami. Nechybí totiž ani na druhém kousku, který se vedle roláčku v optimální výšce  a příjemného strukturovaného materiálu vyzbrojil právě prvkem, který decentně zvýrazní pas. Slušivé propojení detailů v jednoduše působícím celku.

 

3x1-kolecko-svetrik

 

 

Šaty Aquilano Rimondi (vel. 34 – 42)

3x1-saty


Nestárnoucí prvek. Toto tvrzení  o stojacím límci  jasně dokazují šaty inspirované návrhářským skvostem, které v našem eshopu trůní již několik let, aniž by ztratily špetku své módní dokonalosti. Zkusíte je také?

 

3x1-kolecko-saty