Umí oslnit, zároveň však ve vašem šatníku vydrží léta. Tunika s boho prvky vám nedá spát.

3x1-tunika-uvod

 

Milujete-li univerzální a zároveň neskutečně romantické oblečení, pak jste tady správně! My totiž také, proto je tentokrát rubrika 3x1 věnována naprosto dokonalé představitelce takového oděvu – tunice. Navíc je jedna každá z nich vskutku perfektní složkou vašeho vysněného vzdušného letního šatníku, nejen stylem, také zvoleným materiálem. Tak která vás zaujala nejvíce? Vybírat si nemusíte, střih na všechny tři najdete spolu s návodem zdarma pohodlně přímo v našem eshopu. Tak vybírejte, ať se můžete pustit do díla, prázdniny klepou na dveře!

 

 

Boho tunika (vel. 36 – 44)

3x1-tunika-01


Nejste fanynkami opálené pleti? Boho halenka z lehoučkého materiálu je jako stvořená pro vaše letní dny. Lehoučká jak pírko, přitom vás spolehlivě ukryje před sluníčkem. Nápadité dvojité rukávy končí až u zápěstí, horko vám v ní ale rozhodně nebude. Leda tak z pohledů kolemjdoucích, je totiž naprosto okouzlující!

 

3x1-tunika-01-kolecko

 

Tunika s přišitým náhrdelníkem (vel. 44 – 52) 

  3x1-tunika-02


Preferujete spíše volnočasové kousky, ale tentokrát byste si rády dopřály i špetku marnivosti? Žádný problém, ušijte si tuto tuniku s přišitým náhrdelníkem. Její oslnivá barva zajistí dobrou náladu už ze své podstaty, stejně nadšené ale budete i z jednoduchého střihu s líbivými prvky v podobě volánkového detailu či uzounké vázačky.

 

3x1-tunika-02-kolecko

 

 

Tunikové šaty s balonovými rukávy (vel. 36 – 44)

3x1-tunika-03

Trocha invence? Proč ne! Přetvořte oblíbenou tuniku jednoduchým trikem s délkou v krásné a praktické letní šaty. Spousta líbivých titěrností nikoho nenechá na pochybách, že si se svým šicím strojem doslova tykáte. Tyto šaty jsou totiž skutečná pastva pro oči. Sáhněte po etno prvcích v motivech textilie a máte ve skříni hit sezóny!


3x1-tunika-03-kolecko