4 beauty tipy, se kterými byste měly začít, než vám bude 30.

pr-beauty

 

Když se blíží třicáté narozeniny, ta poslední věc, kterou chceme slyšet od našich kamarádů a příbuzných je, že vypadáme opravdu na 30 let. Chceme být  přece vždy mladé, krásné a bezstarostné. Ale nikdo nemládne, ani vy. Jediné, co můžeme udělat, je naučit se několik beauty triků, díky kterým si mládí udržíme co nejdéle.

 OBCHOD MAKEUP nabízí kvalitní dekorativní a pečující kosmetiku vysoké kvality za příjemné ceny.  Ze široké nabídky si vybere opravdu každý!  

 

1) Pečujte o pokožku kolem očí

Neaplikujte denní krém pod oči! Pokožka očního okolí je jemnější a citlivější, proto potřebuje specifickou péči. Od 25 let se začínají objevovat drobné mimické vrásky, které se více zviditelní po 30. roce. Proto potřebujete aplikovat kosmetické přípravky určené právě k péči o oční okolí. Speciální krémy, séra a masky - to jsou must have produkty ve vašem kosmetickém arzenálu. Důležité je vybrat přípravek podle typu pleti a požadovaného účinku. Okamžitě se zbavit otoků či tmavých kruhů pomohou také náplasti pod oči.

 

2) Naučte se pečovat o krk a dekolt

Často péči o krk a dekolt podceňujeme. Pravdou ale je, že se už kolem třicítky začínají objevovat i zde první vrásky a rýhy. Důležité je začít pečovat o pokožku krku a dekoltu co nejdříve. Pleť na krku a v zóně dekoltu potřebuje zvláštní péči. Pravidelně každé ráno i večer nezapomínejte pleť důkladně očistit, a teprve poté aplikujte krém nebo sérum. Jednou týdně si dopřejte peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky. Po něm by měla následovat maska, která nasytí pleť nezbytnými vitamíny a minerály.

 

3) Chraňte svou pleť před slunečním zářením

Ochrana před UV zářením je velmi důležitá. Sluneční záření má negativní vliv na pokožku: může způsobit spálení, předčasné stárnutí kůže a také zvyšuje riziko vzniku rakoviny. Proto byste měly vždy používat kosmetické prostředky s obsahem SPF faktoru. Prostředek má schopnost blokovat škodlivé sluneční záření a tím chrání pokožku. Kosmetický trh nabízí krémy, mléka a spreje. Můžete si vybrat podle svého vkusu.

 

4) Vyberte si perfektní červenou rtěnku

Červená rtěnka sluší každé ženě! Určitě by vám neměla chybět v kosmetické taštičce, i když preferujete spíše jemnější odstíny. Červená rtěnka přitahuje pozornost, je výrazná a vášnivá. Je zdrojem síly a symbolem ženskosti. Často ji nosí celebrity a modelky. Nebojte se červené rtěnky i vy. Vše, co potřebujete, je najít ten správný odstín. Vyberte jej podle odstínu své pokožky a vlasů.