Piknik či grilování na jedničku? Víme jak je vyladit k absolutní dokonalosti!

piknik-tipy-uvod


Konečně si můžeme užít příjemné teplé počasí a navíc se i setkávat s přáteli. Vychutnejte si obojí do posledního detailu, s těmito tipy se vaše garden party nebo piknik s nebjližšími pasuje do kolonky "nezapomenutelné"!


Ať je maso zase Maso!

piknik-tipy-maso-rohlik

Nejlepší MASO! z českých etických chovů nově objednáte na Rohlíku, až před vaše dveře. Hovězí pochází z mladých býků plemene čestr, vepřové je z plemene Duroc. Zvířata mají po celý život to nejlepší krmivo a je o ně skvěle postaráno. A výsledek? MASO!, které je fakt pecka. V nabídce najdete jemně namleté burgery, hovězí svíčkovou, vysoký roštěnec, ořech nebo květovou špičku. Z vepřového pak panenku, vepřovou krkovici nebo burgery.

Koupíte nawww.rohlik.cz


Perlivé osvěžení

piknik-tipy-wai-staropramen

Wai Moment – pocit nekončícího léta vám přináší prémiová novinka – ochucená alkosoda Wai Moment. Ochutnejte tři svěží varianty a užijte si léto plnými doušky! 

Vychutnávejte zodpovědně a nesdílejte s mladšími 18 let. Určené jen pro 18+ 

 

https://www.waimoment.com

 

Nezapomeňte na dezert!

piknik-tipy-maresi-darbo

A co sladká tečka? Ta je přeci nepostradatelná! Džemy Darbo All Natural vycházejí ze staré rodinné receptury. Stejně jako tehdy používají pouze vysoce kvalitní ovoce, které se jemně zahřívá a míchá, čímž si zachovává svou přirozenou chuť. Vysoký obsah ovoce také zajišťuje, že naše džemy poskytují nezapomenutelný chuťový zážitek.Dáte si drink?

piknik-gin-sirka  

Nabídněte hostům osvěžující koktejly. Jako základ použijte třeba Gordon’s Sicilian Lemon  – delikátní šťavnatou novinku ze světa prvotřídních ginů. Snoubí v sobě dokonalou chuť jalovce a čerstvých sicilských citronů a stane se základem těch nejlahodnějších alko drinků jako stvořených pro letní parna.

0,7 l, 319 Kč

www.bartidashop.cz

 

drink-legendario

 

Legendario Elixir de Cuba – legendární kubánský rum, který vyniká svou bohatou a sladkou chutí. Zaujme vás svou jantarovou barvou a intenzivním aroma rozinek. 

0,7l, 469 Kč 

 

 

Překvapení pro nejmladší hosty

piknik-tipy-kitten-cafe

Přijdou i děti? Aby se nenudily, seznamte je s roztomilou kočičkou Kitten Catfé. Sběratelská řada WORMELEN v kelímku se čtyřmi doplňky potěší především malé slečny. A vybírat mohou z celkem 24 různých variant!

Doporučená cena 249 Kč