... aneb když se splní sen mnoha holčiček! 

2

Foto: Archiv soutěže


Poslední březnovou neděli se v pražském hotelu Ambassador Zlatá husa konalo finálové kolo soutěže Miss Princess. O co jde a jak to celé dopadlo se dozvíte v článku... 

 

Dívky se mohly přihlásit hned do dvou věkových kategorií, 4 – 7 a 8 – 12 let, a všechny účastnice byly jedním slovem úžasné. Celou akci pořádala známá česká blogerka a youtuberka Dominika Myslivcová„Když vidíte, jak těm holčičkám září oči, nepotřebujete nic víc. To je hlavní důvod, proč tuto soutěž dělám.“   

 

Letos poprvé se finále konalo v Praze a to hned ve velmi reprezentativních prostorách luxusního hotelu na Václavském náměstí. Svědčí to o skutečnosti, že Miss Princess získává stále větší prestiž. Zaplněný kongresový sál mohl sledovat nejen samotný program, kdy se dívky představily ve volné disciplíně, módní přehlídce nebo třeba při rozhovoru, ale také příjemná hudební vystoupení v podání hitmakera Michala Davida, skupiny Maxim Turbulenc nebo zpěvačky Karolíny Tothové. 

 

  1

Foto: Archiv soutěže

 

Mezi porotci se objevily také známé osobnosti – mimo jiné úřadující Česká Miss Andrea Bezděková nebo bývalá finalistka České Miss a modelka Romana Pavelková. A kdo ví, třeba se jednou nějaká z finalistek Miss Princess dostane až do finále České Miss tak jako právě Romana nebo Andrea. Zatím si mohou malé slečky užívat dárky od partnerů akce, kterými byli například společnost Manner, Aquapalace Praha, Hummer Long, Fast ČR a další.

 

A jak to celé dopadlo? 

V kategorii 4 – 7 let se umístily jako Miss Princess mini: Maruška Dragounová (4 roky, Ostrava), Vicemiss Princess mini: Karolínka Stránská (5 let, Postoloprty), Vicemiss Princess mini: Sofinka Švábková (5 let, Ostrava) a Miss Dominika Myslivcová: Alexia Lili Krausová (5 let, Olomouc)

 

3

Foto: Archiv soutěže  


V kategorii 8 – 12 let se umístily jako Miss Princess: Daria Molosag (11 let, Praha), Vicemiss Princess: Tiffany Nováková (11 let, Praha), Vicemiss Princess: Adriana Všetečková (10 let, Nový Jáchymov) a Miss Dominika Myslivcová: Nicol Pattarello (10 let, Olomouc)

 

5

Foto: Archiv soutěže  


O vítězkách rozhodla porota v tomto složení: Petra Řehořková (majitelka Petra Clinic), Andrea Bezděková (Česká MISS 2016), Romana Pavelková (finalistka MISS České republiky 2008), Karolína Tothová (zpěvačka), Ivan Štefko (fotograf), Viktor Pavlíček (Zápasník MMA), Filip Matušinský (fotograf), Hana Pipasíková (majitelka eshopu snow eagle), Lenka Braunová (majitelka eshopu barbinia.cz), Štepánka Nezmarová (vysokoškolská pedagožka), Daniel Vali (zpěvák skupiny MAXIM TURBULENC), Aleš Aldo Koláček (obchodní a marketingový ředitel společnosti MANNER) a Ladislav Sedláček (manažer ALD)