Jak si užít dokonalé prázdniny? Především mít po ruce vše, co vám je maximálně zpříjemní!

letnice-uvod-02
                                                                                                                                                    
 foto: Shutterstock


Počasí láká k výletům i zábavě, a tak by vám následující týdny nemělo nic zkazit. Připravili jsme pro vás několik tipů, které vám zaručí ty nejdokonalejší prázdniny. A než se ohlásí nový školní rok, budou skvěle připraveni i malí školáci a školačky!

 

 

 

 

 

Prostě dokonalá!

letnice-peelerraclar

Kdo? Přece vaše pleť! RECLAR Peeler je na to ten nejlepší pomocník. Ultrazvukový peeling čistí pleť do hloubky, modré světlo hojí její nedokonalosti a červené světlo ji omlazuje. Pomocí galvanizace zapracuje peeler jakoukoli pečující kosmetiku hluboko do pokožky, a zvýší tak její efekt. 

 Cena 3 890 Kč

reclar.cz  

 

Osvěžení bez kalorií!

letnice-cocacola

Objevte novou Coca-Cola Zero Sugar, ta vás dostane svou lahodnější, jemnější a více osvěžující chutí, a to stále bez cukru a kalorií. Můžete si tak dořát sladké osvěžení bez výčitek!

www.coca-cola.cz

 

 

Úsměv bez chybičky!

letnice-elmex

Jak jej získat? Pomůže vám Elmex® Gelée dentální gel (25 g) je léčivý přípravek k použití v dutině ústní. Je určen pro prevenci zubního kazu, léčbu počínajícího zubního kazu a ošetření citlivých zubů. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. 

 

 

Super tělo do plavek!

letnice-dlab

D-LAB je nutrikosmetický výkonný set pro spalování tuků, který vám pomůže zatočit s přebytečnými kily. Přispívá totiž ke snižování tělesné hmotnosti, zlepšuje trávení a stimuluje trávicí systém pro vyšší kalorický výdej.

Cena 2068 Kč

www.infokrasa.cz

 

 

Pomoc po ruce! 

  letnice-xyzal

Obáváte se příznaků alergie? Přibalte si do kabelky oblíbeného a účinného pomocníka. Používá se k  zmírnění příznaků spojených s alergií, včetně  alergické rýmy a kopřivky. Před použitím léčivého přípravku si pečlivě pročtete příbalovou informaci a o správném použití přípravku se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Xyzal 5 mg potahované tablety (7 a 14 potahovaných tablet) je léčivý přípravek k perorálnímu užití. Obsahuje účinnou látku levocetirizin-dihydrochlorid.

www.drmax.cz

Cena: 149 Kč

 

Líbivá motivace!

letnice-baagl

Pořiďte dětem školní set Boho české značky Baagl obsahující ergonomický batoh s anatomicky polstrovanými zády, penál s rozvrhem a sáček na obuv a doplňky a nebudou moci dospat!