Peníze samy o osobě nepřinášejí štěstí, ale přinést jej může elegantní a stylová peněženka, do které si je můžete uložit.

whitepress-uvodni-foto

                                                                                                                                           foto: Whitepress

 
Kožená, vkusná peněženka je známkou dobrého stylu a povinným prvkem v šatníku každé elegantní ženy. Jak si vybrat perfektní dámskou peněženku v tom nepřeberném množství stylů a modelů? Podívejte se, na co se zaměřit při hledání vhodné peněženky.

 

Dámské peněženky – jaké jsou nejoblíbenější modely?

Nabídka dámských peněženek je v dnešní době opravdu bohatá. Jednotlivé modely vyrábí různí výrobci, takže se dodávají v mnoha variantách. Dámské peněženky můžete vybírat podle stylu, podle materiálu, typu zapínání a také dle barvy. Oblíbené jsou kožené, semišové, nylonové, plastové, polyesterové, a také z přírodních a syntetických materiálů. Dámské peněženky pořídíte v široké barevné paletě.

 

V eshopu CCC si pořiďte krásnou peněženku za skvělé ceny. Vybírat si můžete na odkazu https://ccc.eu/cz/prislusenstvi/damske/penezenky. Široká nabídka umožní vybrat si tu nejlepší peněženku pro sebe nebo i jako dárek pro blízkou kamarádku či maminku.

 

Kožené peněženky

Každá žena by měla určitě investovat do koženého zboží. Nejde jen o kožené kabelky nebo boty z přírodní kůže, ale také o peněženku, která je neodmyslitelným doplňkem, bez kterého neopustíte svůj domov. Na trhu je tolik modelů kožených peněženek, že je těžké se rozhodnout pro jediný. Za zmínku stojí ale také to, že tyto modely jsou stejné nejen barvou, střihem, ale také materiálem, ze kterého jsou vyrobeny, a samozřejmě kvalitou. Stojí za to si položit otázku, proč by každá žena ve své sbírce měla mít koženou peněženku?

 

whitepress-foto
                                                                                                                                               foto: Whitepress

 

Dámské peněženky v jednoduchém designu

Při rozhodování o koupi nové peněženky vybírejte model, který dokonale splňuje vaše očekávání. Taková dámská peněženka by měla být módní a navíc by měla být vhodná pro více než jednu sezónu. Nejlepší je tedy vybrat model vyrobený z přírodní kůže nebo z eko kůže. Jedná se o takové modely, které budou perfektní po celá léta, díky tomu, že tento materiál je ideální pro různé příležitosti a hodí se pro všechny typy stylingu.

Existuje mnoho důvodů, proč byste se měli rozhodnout pro kvalitní dásmkou peněženku. Jedním z nich je, že model tohoto doplňku je jednoduše nadčasový a vypadá skvěle bez ohledu na příležitost, a navíc se dokonale hodí ke každé ženě. Je také třeba připomenout, že existuje něco jako symbolismus, který jasně říká, že například červená barva je barvou úspěchu, a tak se žena s červenou peněženkou může cítit jako žena úspěchu. Pro ty, kdo raději volí klasické barvy, jsou vhodné modely v černé a hnědé variantě. K večerním šatům vám jako doplněk bude krásně ladit stříbrná peněženka.

Podle svých potřeb si můžete vybrat lehkou peněženku se zipem, která připomíná malou kabelku nebo velkou elegantní dámskou peněženku s místem pro fotografie a platební karty. Pro fanoušky klasických designů doporučujeme velké, hladké peněženky nebo moderní modely z ekologické kůže, které jsou dostupné v široké škále barev.

 

Dámská peněženka je vhodný dárek

Elegantní dámská peněženka je velmi dobrý nápad na dárek pro přítelkyni, sestru nebo matku. Nabídka eshopu CCC obsahuje mnoho zajímavých barev, vzorů a modelů, takže si určitě vyberete ten, který bude dokonale odpovídat vašemu zvolenému stylu nebo stylu obdarovávané osoby. Jako dárek volte elegantní dámské peněženky nebo dámské peněženky s jemnou texturou, jako je krokodýlí kůže. Kromě toho se nebojte výrazných barev jako je třeba žlutá nebo vzor hadí a krokodýlí kůže.