Muži v módě obvykle neumí moc chodit, proto je na nás – jejich ženách, abychom jim pomohly a popostrčily je k tomu nejlepšímu.

kosile-uvod
                                                                                                                                                    foto: Unsplash.com
 

 

Ženy obecně mají velmi rády na svých partnerech uvolněný styl, který nejenom dobře vypadá, ale navíc muže nijak neomezuje. Jak docílit toho, aby váš partner nosil to, co se vám líbí? Nejlepším řešením je darovat mu vhodný outfit, ušitý jemu na míru. Proto jsou ideálním dárkem pánské košile. Prozraďte tímto způsobem svému muži, jak příjemné je nosit ji i při volnočasových aktivitách.

 

Pánská košile se hodí nejen na společenské formální akce. Je to také skvělý společník na období od jara do podzimu. Níže se dozvíte, kam všude je vhodné košili nosit, proč je ideální pro kombinaci s džínami i baggy kalhotami a proč ji mužistále více milují. Pánské košile s dlouhým rukávem jsou nejlepším dárkem pro všechny muže. Ať už se rozhodnete obdarovat svého partnera k narozeninám či svátku, košile bude vždy vhodným dárkem. Tento kousek oblečení je velmi variabilní a hodí se k nošení nejen do společnosti a do práce.

  kosile-01
                                                                                                                                                   foto: Budchlap.cz
                                         

 

Uvolněný styl díky košili

Váš muž neumí košili kombinovat? Poraďte svému partnerovi a vymyslete mu vhodnou kombinaci vy! Nabízíme vám tři zaručené outfity, kterými váš partner zazáří a navíc se bude cítit skvěle.

Nestárnoucí klasika – džíny a košile
Není nic lepšího, než kombinace této klasiky. Tmavé džíny, kostičkovaná košile a béžové boty. Outfit, který je vhodný do práce jako neformální oděv, na posezení s přáteli i jako outfit na volnočasové aktivity. Džíny ale můžete kombinovat s jakoukoliv barevnou pánskou košilí.

Ležérní outfit – baggy kalhoty a košile
Nádherný a velmi vkusný outfit, kterým nešlápnete vedle na společenské akce, kde není potřeba dodržet formální oděv. Baggy kalhoty působí stylově a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Ať už váš partner sáhne po světlých nebo tmavých odstínech kalhot, košile bude třešničkou na dortu a skvěle doplní celkový vzhled.

 

kosile-02
                                                                                                                   
                                 foto: Budchlap.cz


Uvolněný styl – kraťasy a košile
Volnočasové aktivity budou mít úplně jiný rozměr, jestliže váš muž zvolí kombinaci košile s dlouhým rukávem a kraťasů. Nejenom bohatí podnikatelé volí tento ležérní outfit, i váš partner může vypadat skvěle. Tip – jestliže si nejste jistí, volte vždy nejpohodlnější oděv. Stačí světlá košile a tmavé kalhoty a moderní a velmi stylový outfit je na světě.

 

Materiál košile je klíčový

Důraz musí být kladen na kvalitní materiál, který nebude muže ještě více omezovat. Mezi nejlepší materiály patří bavlna, len a směs umělých vláken a bavlny. Barevné kombinace nemusí být příliš kontrastní, naopak, uvolněný styl má lahodit oku a příliš nevybočovat. To ovšem neznamená, že musí váš partner nosit jen zemité nudné tóny. Méně je někdy více, proto dáváme zelenou barvám jako je tmavě modrá, antracitová, hnědá nebo béžová, bílá či žlutá. Stále více oblíbená je také růžová nebo červená.

  kosile-03
                                                                                                                                             foto: Unsplash.com
       

Doba nepřeje společenskému životu. To ovšem neznamená, že nemůže vaše polovička vypadat stylově i když vyrazí na nákup nebo do práce. Jaro je ideálním obdobím na shození bund a nošení uvolněné módy společně s trendy košilí.