Tipy pro vaši kreativitu i vánočně vyzdobený domov 

uvodni

Foto: Adriano Brusaferri; produkce: Dagmar Bily 

Některá dekorace je stálicí, jiná odpovídá aktuálním trendům. Mnohé dělají parádu hned několik let po sobě, jindy je však naopak rádi necháte uskladněné v horních policích. Asi to znáte z vlastní zkušenosti, čas od času si i výzdoba žádá oživení a změnu. Zlatá barva však zaručeně nezklame!


Pusťte se do zdobení vašeho domova a dárků nebo se jen včas připravte na slavnostní večeři, hlavně si užijte kreativní chvilky plné pohody! 


NA DVEŘE I OKNO 

Proutěný věnec vám bude až do Nového roku připomínat sváteční období. Po práci se únavou sotva doplazíte domů, ověšená taškami s nákupem a v myšlenkách na to, co všechno ještě musíte (chcete) stihnout? Co třeba začít večer tím, že si uvaříte konvičku voňavého čaje a v klidu naplánujete, co se dá do Vánoc stihnout a co skutečně není třeba... 

Náš tip: Na hvězdičky můžete použít hliníkovou folii ve zlaté barvě, jako jsme to udělali my, ale stejně efektní budou i zhotovené z látky. 


venec-na-dvere

 

Z různě velkých hvězdiček můžete udělat také efektní závěs na kliku okna či dveří... 


hvezdy


SLAVNOSTNÍ TABULE 

Nebojte se trošku experimentovat a přidejte na běžně prostřený stůl pár zajímavých detailů, jako například skleněné flakonky, menší dekorace nebo drobné dárečky. Během pár chvil vznikne kouzelná štědrovečerní atmosféra, která potěší všechny přítomné. Vystačíte si s bílým ubrusem, nejrůznějšími korálky, zlatým provázkem, případně zlatou barvou ve spreji na zdobení... 

 

stul


POD STROMEČEK 

Krásně zabalené dárky umí potěšit dvojnásob! Dejte si záležet na výběru papíru, mašliček i ozdob, vyrobte a nadepište různé jmenovky nebo třeba vánoční přáníčko. Pro někoho je to možná ztráta času, ale když si dokážete najít chvilku volna a pustit si k tomu oblíbenou hudbu či film, bude to relax k nezaplacení! 


darky