Romantické nebo sportovní? Vybrat si můžete hned ze 6 modelů!

uvod-saty-easy

Foto: Moritz Zauner

Chcete si rychle doplnit šatník o několik nových podzimních šatů? Stačí si osvojit jednotný střihový základ a s jednoduchými obměnami vykouzlit až šest modelů! Střih a podrobný postup naleznete v novém podzimní vydání Burda Easy. Šití je určeno pro začátečnice.


Všechny modely jsou ve velikostech 34 – 44


Sportovní šaty 2 A a Koktejlky 2 E

Stejný základ, avšak úplně jiný výsledný efekt! Šaty vlevo vsadily na komfortní žerzej s proužky vhodný na každodenní nošení, černé koktejlky vpravo zase na romantickou krajku a puntíkovanou organzu, díky nimž je využijete do divadla či na večírek.

 

s-aty-2-a-a-2e-uvod
Foto: Moritz Zauner

 

Šaty s nýtky 2 B a Šaty s volánky 2 C

Upřednostňujete spíše jednoduchost v podání jednobarevných šatů s princeznovskými volánky z nemačkavého gabardénu nebo se vám více líbí vzorované s ozdobnými nýtky nažehlenými kolem výstřihu a na rypsové stuze v pase? Ať tak či onak, v obou modelech budete okouzlující!

 

s-aty-2-b-a-2-c
Foto: Moritz Zauner

 

Krajkové šaty 2 D

Přestože jsou celé šaty ušité z gipýrské krajkoviny plné malých kytiček, tmavě modrá utlumí jejich roztomilost a posune je do elegantní sféry. Podšívka ve stejném odstínu zahaluje pouze nezbytné partie, a tak ruce i část nohou decentně prosvítají. 


s-aty-2-d
Foto: Moritz Zauner


Šaty s bubi límečkem 2 F

Zdrženlivé, avšak rozhodně ne fádní! Střídmé šaty disponují mnoha detaily, které vyniknou, pokud je ušijete z kontrastní látky. Černý ryps tedy osvěžují nejen lemy na kapsách a tříčtvrtečních rukávech z bílého piké, ale také bubi límeček, do jehož středu ústí rozparek s vázačkami.


s-aty-2-f
Foto: Moritz Zauner

 

Nesehnali jste časopis? Objednat si ho můžete přes společnost SEND: www.send.cz nebo e-mail: ilona@send.cz. Pokud budou mít daný časopis ještě skladem, zaplatíte stejnou cenu jako na stánku, nehradíte poštovné ani balné.