Do hřejivých oversize plášťů, vest a kabátků

uvod-kabatky

Foto: Moritz Zauner

Ranní mlhy a nízké teploty, i to je jednou z tváří podzimu. Abyste odolala nepřízni počasí, zachumlejte se do oversize kabátků, které jsou nejen trendy, ale i hřejivé. Pokud se počasí umoudří, unosíte i praktické vesty, jenž dají vyniknout správnému zkombinování vašeho outfitu.  Střih a návod k modelům naleznete v novém vydání Burda Easy podzim/zima 2016.


Všechny modely jsou ve velikostech 34 – 44

 

Krátký kabátek 5 A

Kohoutí stopa umí divy! O tom ví své model s kulatým výstřihem, který skvěle ozdobí velký šátek nebo ležérně uvázaná šála. Zapínání obstarávají dvě velké patentky, díky tomu vzor vynikne v celé své kráse – zůstane nedotčen knoflíky i dírkami. K dokonalosti chybí už jen pruhované tričko, ovšem ve stejné barevnosti, jakou má kabátek.

 

kratky-kabatek-5-a
Foto: Moritz Zauner

 

Flaušový plášť 5 B

Abyste se mohla důkladně zachumlat, potřebujete pořádný objem. Ten vám poskytne maxiplášť z hebké vlny, která dodává extravagantním prvkům s tváří obrovských klop a nadstandardních kapes neobyčejnou dynamiku a zároveň velkou noblesu.

 

flaus-ovy-pla-s-t-5-b
Foto: Moritz Zauner

 

Dlouhá vesta 5 C

V chladném počasí zahřeje stejně dobře jako plášť i oversize vesta, stačí si pod ni vzít svetr s dlouhými rukávy. Materiál typický spíše pro pánský šatník jí propůjčuje maskulinní nádech, který ještě víc zvýrazňují dlouhé ramenní švy, ty báječně ladí s dalšími půvabně naddimenzovanými partiemi.

 

dlouha-vesta-4-c
Foto: Moritz Zauner

 

Vesta 5 D

S asymetrií zabodujete vždy a všude. Je neotřelá a upoutá hned na první pohled. Velké proporce vesty lze regulovat vázačkou protaženou tunýlkem v pase, tím vtisknete jinak rovné linii ženský tvar a také rozšíříte škálu dalších částí outfitu, a to od vypasovaných až po hodně volné. 

 

vesta-5-d
Foto: Moritz Zauner

 

Vesta z imitace kožešiny 5 E

Efektní materiál, jako je imitace kožešiny s vysokým vlasem, si žádá úplně jednoduchý střih, ani zapínání není nutné. Spadající ramenní okraje vyvolávají dojem krátkých rukávů a vyvažují délku vesty sahající téměř ke kolenům.

 

vesta-5-e  
Foto: Moritz Zauner