Představte světu svoji práci. Fotky na sociální sítě i web můžete vyfotit na mobil a rovnou je poslat do světa. Klidně naplánujte příští focení svých kreativních výtvorů na deštivý den nebo pozdní jarní večer. S novým smartphonem vivo X90 Pro budou snímky dokonalé ve dne i v noci.  

    jarní šaty reserved

Kvalita fotografií pořízených pomocí smartphonu jde posledních několik let prakticky neustále nahoru, stejně jako rozlišení fotoaparátů. Byla by tedy škoda tuto možnost nevyužít. Stačí přeci párkrát ťuknout na displej a můžete své fotky sdílet s celým světem. Pokud jste ale dříve chtěli prezentovat svou práci v dobrém světle, museli jste si právě na dostatek světla dát velký pozor. Smartphony totiž často nezvládaly pořizovat kvalitní snímky za špatných světelných podmínek nebo v noci.  

Díky nejnovějšímu smartphonu vivo X90 Pro se ale můžete rozloučit se zrnitými a rozmazanými fotkami či videi. Tento král noční fotografie byl vyvinut tak, aby dokázal pořídit perfektní záběry vás, vaší tvorby či okolí doslova ve dne i v noci. Díky zadnímu jednopalcovému snímači s vyšší citlivostí na světlo posouvá vivo X90 Pro noční fotografie i videa na zcela novou úroveň. Pomáhá tomu také dokonalejší stabilizace obrazu, speciální čip vivo V2 spolupracující s umělou inteligencí pro doladění každého záběru a bohaté možnosti nastavení fotoaparátu i doplňkových funkcí pro zajištění těch nejlepších fotek i videí.  

    jarní šaty reserved

Pokud tedy toužíte vyfotit své šaty na modelce při zapadajícím slunci, směle do toho. Nemusíte ale zůstávat jen u focení. Stačí přepnout na nahrávání videa a díky speciálnímu nočnímu režimu pro pořízení videa v rozlišení až 4K můžete klidně natočit celou večerní módní přehlídku. Máte přitom jistotu, že zachytíte každou vteřinu v jasných a živých barvách, se kterými vaše vzpomínky rozhodně jen tak nevyblednou.  

Elegantní parťák, který nikdy nezůstane pozadu 

Kromě mimořádných fotografických schopností se nový vivo X90 Pro pyšní i dalšími přednostmi. Rozhodně nelze přehlédnout, že samotné provedení smartphonu je mimořádně povedené a telefon tak může s klidem sloužit, jako módní doplněk. Díky zadní straně telefonu vyrobené z měkké veganské kůže, která je odolná proti skvrnám a přímo láká k pohlazení, vám bude vivo X90 Pro dělat důstojný doprovod i v té nejvybranější společnosti.  

Pod kapotou přitom ukrývá mimořádný výkon, vylepšený systém chlazení a jasný 6,78palcový displej, který dokáže nejen vykreslit naprosto přesně všechny barvy, ale zároveň redukuje produkci modrého světla a blikání obrazovky, takže vás ani při dlouhém koukání do mobilu nebudou bolet oči nebo hlava.   

    jarní šaty reserved

Pro pohodlné a ničím nerušené používání je třeba spolehnout se také na výdrž na baterii. I v tomto ohledu má vivo X90 Pro velký náskok a rozhodně vás nenechá ve štychu. Díky vylepšenému systému nabíjení získáte v rychlém režimu 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut. Stačí tedy slabá půlhodinka v zásuvce a vy můžete zase vyrazit do víru dění.    

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 4.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu.