Negližé v tropických barvách

uvodka-valentyn
Foto: vše Nicole Neumann

Rudá a růžová vám nic neříkají? Svátek zamilovaných však můžete oslavit netradičně v kolekci nočního prádla v tropických barvách! Korálová, žlutá a tyrkysová – hravé tóny plné pozitivní energie vám dodají svěžest a uvolněnost pro chvíle ve dvou.

 

Střihy modelů včetně českého návodu k šití naleznete u nás v e-shopu.

 

Košilka s krajkovým dílem (vel. 34 – 44)  

Saténový top se špagetovými ramínky je ještě noblesnější, a to díky zdvojení trupové partie tylovou krajkovinou s obloučko­vými okraji.

 

  kos-ilka-oranz

 

Spodnička (vel. 34 – 44)

Saténová minisukýnka v prádlovém stylu připomíná modely s rozparky a mašličkami inspirované érou padesátých let.

 

spodnic-ka

 

Tyrkysové negližé (vel. 34 – 44)

Prodloužená košilka až do půli stehen. Partii dekoltu tentokrát zdobí efektní krajková vsadka s obloučkovým okrajem.

 

tyrkys

 

Košilka se špagetovými ramínky (vel. 34 – 44)

Top s empírovým švem je zhotoven z příjemně splývavého krepsaténu, k preciznímu vytvarování podprsenkové partie přispívá zřasení pod ňadry a následné nasmokování gumičkou podél empírového švu!

 

zluta-kosilka

 

Závojový kabátek (vel. 34 – 42)

Změna je život, proč tedy nezaměnit klasický župánek za něco odváž­nějšího, třeba za závo­jově vzdušný kabátek z tylové krajkoviny a s cípatě prodlouže­nými předními díly?

 

zavojovy-kabatek

 

Mintové prádlo (vel. 34 – 42)

Podprsenka a francouzské kalhotky, oboje s kontrastními lemy, nepatří z hlediska šití k nejsnadnějším modelům, ale výsledek za námahu určitě stojí! Vyplatí se rovněž zkušenost se zpracováním hladkého a dosti „živého“ krepsaténu, případné párání totiž není v tomto případě žádoucí – stopy po jehle se jen obtížně a většinou také neúspěšně maskují.

 

mintove-pradlo