Dopřejte si luxusní glamour vzhled hvězdy

uvodka-kozich

Foto: vše Nicolas Kantor

Dnešní umělé kožešiny jsou k nerozeznání od těch pravých, takže luxusní glamour vzhled si můžete dopřát i s ohledem na ochranu kožešnických zvířat. Navíc manipulace s metrážovou imitací je o dost jednodušší, což při šití zvláště oceníte.

 

V článku naleznete zdarma návod na šití štóly, zbývající modely jsou ke koupi v našem e-shopu.

 

Kožich (vel. 36 – 44)

Navodit dojem pravé bobří kožešiny není nic těžkého, plášti se to daří téměř beze zbytku. Nosit se může rozevlátý nebo stažený koženým opaskem. Model bez zapínání je vypodšívkovaný, v bočních švech jsou začleněny kapsy.

 

koz-ich

 

Plášť à la perzián (vel. 38 – 46)

Cool a trendy, to je asi nejvýstižnější charakteristika pláště z imitace perziánu (kožešiny jehňat karakulských ovcí), jehož decentní balonovou siluetu vhodně dokreslují raglánové rukávy a snížená linie pasu, úlohu zvýrazňujících akcentů dobře plní barevně sladěná rypsová stužka a zapínání na zip.

 

plast

 

Štóla (asi 140 x 35 cm)

Kožešinová štóla má magickou moc: každému outfitu i jeho majitelce dodá punc noblesy, což se mimo jiné odrazí třeba na sebevědomějším držení těla. Model na snímku je vytvarován tak, aby při nošení nepadal z ramen, k čemuž přispívá i kožešnické zapínání.

 

s-tola

navod-s-tola

  

Krátký kabátek (vel. 38 – 46)

Heboučký materiál připomíná kožešinu z norka a výborně se hodí pro krátký vypodšívkovaný kabátek bez zapínání a s tříčtvrtečními raglánovými rukávy.

 

kr-kabatek

 

Kožešinová vesta (vel. 36 – 44)

Kdo chce být letos opravdu in, ten se neobejde bez kožešinové vesty s dlouhým vlasem. Sportovním outfitům s kalhotami dodá vesta nádech přirozené ušlechtilosti, nosit by se měla stažená opaskem.

 

vesta