Něžné outfity nejen na svátek zamilovaných

uvodni1

Foto: Sebastian Sonntag
 

Kolekce plná romantických kousků vás přesvědčí o tom, že růžová nesluší pouze malým holčičkám. Střihy na valentýnské kousky namíchané z červené a bílé barvy najdete v aktuálním vydání Burdy Style 2/2016!

 

ŠATY
Ponurým tmavým barvám zimy za chvíli odzvoní, a tak je načase popřemýšlet, jakým modelem přivítáte první jarní paprsky. Letos budou v kurzu hravé, avšak něžné střihy, čemuž naprosto odpovídají rozpustilé volné šaty s přitažlivým dekoltem.  
 

3


ZAVINOVACÍ SUKNĚ
Vyzkoušejte harmonické spojení hedvábné halenky (viz níže) a delší zavinovací sukně stejné barvy i materiálu. Oba modely opticky splynou v celistvé šaty, které zdobí vázačka v pase a sedlové kapsy.

 

2


HALENKA
Hedvábná halenka s rafi­­no­vanými rukávy poskytuje zásluhou volného střihu a použitého materiálu komfortní nošení, hluboký výstřih ve tvaru V a zapíná­ní vzadu na knoflík zase zajistí bezproblémové oblékání.


MINISUKNĚ
Zvědavý pohled vašeho partnera prostoupí každou dírkou bavlněné minisukně, jejíž svrchní přední díl je připnutý pouze na patentky a lze ho tedy jednoduše odepnout. Pod ním se ukrývá super mini, která svůdně poodhalí stehna a zároveň prodlouží štíhlé nohy. 

 

4


OVERAL
Růžová nemusí být vždy jen sladká. Zvířecí potisk na lehkém tvilu je toho jasným důkazem. Všechny detaily jako nárameníky, knoflíková lišta vybíhající do stojáčku, tunýlky na gumu či boční légy na nohavicích se sice v divokém vzoru snadno ztratí, avšak ležérní overal v sobě šelmí dravost rozhodně nezapře.
 

1