Stále ještě váháte, které budou pro vás ty pravé? 

uvodni-svatba

Foto: Moritz Zauner, Burda Style 3/2016 

Pokud nejste zrovna ten typ, co si libuje v obcházení svatebních salonů, možná si vyberete z naší různorodé nabídky. Pak už jen stačí zvolit vhodnou látku a pustit se s chutí do práce. Nepodceňte přípravy na váš velký den...  


Když milujete krajku... 

Mít na výběr z více možností má silný uklidňující účinek. Ve chvíli, kdy nervozita narůstá a ani počasí si ještě neujasnilo, jakou náladu bude mít, přivítáte šaty s nápadem. Základem je dlouhá róba s půvabným korzetem, která navodí romantickou atmosféru. Samostatný živůtek vůbec nemusí být pouhou rezervou, ale i velmi důležitou součástí modelu. Záleží jen na vás, kterou variantu zvolíte. 

Svatební šaty do kostela i na párty 129, březnové vydání Burdy Style (v prodeji až do 22. března 2016)


uvodniKdyž ráda ukazujete své štíhlé nohy... 

Bezchybným rodokmenem se můžou pochlubit šaty à la 60. léta, které skrývají největší překvapení na místě, kde byste ho nečekala. Rozšířený zadní díl se totiž skládá u výstřihu do protizáhybu, ten zůstává kousek otevřený a zapíná se na jeden knoflíček.

Retro šaty 106, březnové vydání Burdy Style (v prodeji až do 22. března 2016)

 

2Když máte nějaké to kilo navíc...  

Něžné kvítky pnoucí se po vašem těle jsou dostatečnou ozdobou – žádné doplňky už nejsou třeba, pouze přítomnost spodních šatů je zcela nevyhnutelná. Nechcete přece odhalit všechny své trumfy najednou. 

Krajkové šaty 138 A, březnové vydání Burdy Style (v prodeji až do 22. března 2016)


1Když máte ráda šaty s korzetem...

Není nutné vzdávat se klasického stylu, ale zároveň je možné vypadat jako princezna. Oba dva požadavky splňují šaty s vypasovaným živůtkem odhalujícím ramena a s dlouhou několikavrstvou tylovou sukní. Stužky s kosticemi zabudované do švů živůtku udrží i při svatebním valčíku vše na svém místě.

Šaty s korzetovým živůtkem 116, koupíte v našem e-shopu


3Když upřednostňujete klasiku...

Andělská bílá a super-štíhlá silueta jsou hlavními devizami róby, která vám propůjčí vzhled rozkošné panenky. Ten ještě umocní úzká vázačka s decentní mašlí. Hodně dlouhá sukně sahá až po podlahu a díky své šířce se ve spodní části skládá do pravidelných záhybů, a to po celém obvodu. 

Svatební šaty 126, březnové vydání Burdy Style (v prodeji až do 22. března 2016)


4Když vám už dávno není dvacet let...  

Poddejte se sněhově bílé krajce, která na sebe vzala podobu společenského pláště s tříčtvrtečními rukávy. Vajíčková linie mu vdechla eleganci se špetkou ležérnosti. 

Plášť 117, březnové vydání Burdy Style (v prodeji až do 22. března 2016)


6Když máte ráda tyl... 

Korzetový model z puntíkovaného tylu a hedvábného dyšesu přímo volá po pořádné oslavě. Vlastní ušití není tak složité, jak by se mohlo zdát, náročnější je spíš manipulace s obrovským množstvím látky, jejíž celková spotřeba je víc než dvacet metrů. Boční švy korzetu jsou zpevněny kosticemi, pod sukni lze obléknout spodničku s obručemi. 

Tylové šaty 115, koupíte v našem e-shopu!


7