Pět jednoduchých modelů sukní od pondělí do pátku

uvod-sukne

Foto: Moritz Zauner

Rozpustilé midisukně, hravé minisukně i elegantní sukni pod kolena se zvýšeným pasem ve stylu paperbag-waist, to vše můžete unosit během příštího pracovního týdnu. Při šití se stačí řídit třinácti jednoduchými kroky, které společně se střihem naleznete v časopise Burda Easy podzim/zima 2016, a úspěch vás nemine. Také během víkendu zasednete k šicímu stroji?

 

Všechny modely jsou ve velikostech 34 – 44.

 

Minisukně  3 B + 3 A

Jen kvůli počasí by určitě neměly minisukně upadnout v zapomnění, vždyť klesající teplotu vykompenzujete punčocháči s velkým hřejivým potenciálem. Ať už si je opatříte z jednobarevné nebo vzorované látky, s vázačkou i bez, jedním si můžete být jistá – obdivným pohledům se v nich nevyhnete. Kombinací s kabátkem ze stejného materiálu získáte svěží business look, s koženou bundou budete působit jako správná drsňačka.

 

sukne-3b-a-3a
Foto: Moritz Zauner

 

Midisukně  3 C + 3 D

Dráždivá zvonová sukně má rebelský šarm, přičemž obrovský podíl na tom mají velmi vysoké rozparky se schopností dodávat komfort a také pěkně svádět. Skvělý bonus v podobě gumy v pase stojí za jednoduchostí pracovního postupu, odpadá totiž všívání zipu, které občas především začínajícím švadlenkám nahání strach. 

 

sukne-3c-a-3d
Foto: Moritz Zauner

 

Paperbag-waist sukně 3 E

Zvýšený pas nahrává nošení halenek či triček dovnitř, bylo by přece škoda překrýt zajímavý efekt řasení na horním okraji sukně, ten vytváří tunýlek s gumou a vázačkou. Členící švy zase poskytly azyl decentním kapsám, kterých si ani nevšimnete. Délka pod kolena je mimořádně elegantní a v kombinaci s podpatky přímo nedostižná.

 

paperbag-waist-sukne-3-e
Foto: Moritz Zauner