Nechte se očarovat působivými modely elegantní kolekce ve velikostech plus

uvodni-new

Foto: Nicole Neumann


Geniální hra s barvami drahých kamenů, blyštivými odlesky přepychových látek a lichotivými tvary stojí za sofistikovaností skvostů pro velké i malé společenské dění. 


Střihy modelů nalezenete v e-shopu, kde jsou k dispozici k zakoupení. 


Trumalínové šaty  

vel. 44 – 52

Empírový šev a správně naaranžované záhyby látky sluší každému typu postavy, tedy i té plnoštíhlé. Právě proto je kontrast mezi nadrapovaným živůtkem a přiléhavou sukní s délkou pod kolena magickým tahákem krepsaténových šatů.

 

130a

 

Smaragdový blejzr

vel. 44 – 52

Netradičně pojatý blejzr vyměnil běžné klopy za uzoučkou légu. Dvoudílné rukávy mají ve spodních partiích malé rozparky, takže je můžete ohrnout a pohrát si s formálností modelu. Díky nenápadnému zapínání na patentku vzhled předních dílů absolutně nic neruší.

 

125

 

Saténový kabátek a Společenské kalhoty

vel. 44 – 52

Šarm na druhou! Vlněné sako tentokrát čerpá z pánského střihu, avšak členící švy a záševky na předních dílech jsou ryze femininní prvky, které za přispění šálového límce i patek z dyšesu proměnily klasický smoking v působivý kousek a dokázaly, že není černá jako černá. Také boční légy na kalhotách mají svou roli – zeštíhlují, a to za podpory puků.


126-127

 

Oxynové pouzdrové šaty

vel. 44 – 52

Zdrženlivý styl dodává večerním šatům jistou výjimečnost i nadčasovost. Zkrátka model, který obstojí v jakékoli situaci. Pokud je pro vás jeho barva příliš usedlá, vyberte si jinou látku v nějakém teplém nebo signálním odstínu. Hlu­boký výstřih na zádech s příčným proužkem, který je přesně tam, kde má být, aby zakryl podprsenku, je stejně dráždivý jako ten vpředu.

 

131a

 

Tyrkysová tunika

vel. 44 – 52

Dáváte-li přednost něčemu extravagantnějšímu, ušijte si tuniku z oslnivého tylu a s širokými volány na rukávech. Obrovská spousta pajetek naznačuje, že ji užijete hlavně na večer. Noste ji s jednoduchými kalhotami a klidně to můžou být i džíny. 

 

129

 

Noblesní tunika

vel. 44 – 52

Jednoduchá a zároveň velmi originální je čistě bílá tunika s malým rozparkem ve výstřihu, jejíž mimořádnost podtrhuje jak efektní vázačka, tak fantastické manžety ohrnuté nahoru, které nelze přehlédnout už kvůli skvostným pánským knoflíčkům.

 

128

 

Safírové šaty

vel. 44 – 52

Pochlubte se svými přednostmi a pořiďte si svůdné společenské šaty, které jsou velmi sexy a přitom ještě pořád dost diskrétní. Vhodně zvoleným protipólem zřaseného živůtku je dlouhá úzká sukně s rozparkem v levém členícím švu, který umožňuje pohodlnou chůzi a dokonce i tanec. Nadrapovaný opasek zdůrazňuje vysoko položený pas. 

 

130b  

 

Granátové šaty

vel. 44 – 52

Polopřiléhavé šaty měkce obkreslují postavu a díky své barvě působí nesmírně noblesně. Přestože materiál postrádá elasticitu, nikde netísní, a to především kvůli super dlouhému rozparku vzadu. Navíc zásluhou skrytého zipu v levém bočním švu do nich vklouznete jako nic.

 

131b