Při pohledu do kalendáře nebo z okna mnohé z nás napadne, že léto je už skutečně za rohem. Přichází doba netrpělivého očekávání zasloužené dovolené ale také akcí s přáteli, festivalů, sportovních zážitků a dalších výjimečných okamžiků, na které si chceme uchovat vzpomínky pokud možno v co nejjasnějších barvách. 

    jarní šaty reserved

 

V tomto ohledu vám dokonale vyjde vstříc nový smartphone vivo X90 Pro, který ve svém elegantním těle skrývá schopnosti profesionálního fotografa a kameramana spojené s mimořádným výkonem. Zadní straně smartphonu dominuje velké oko, skrývající trojici vylepšených fotoaparátů s vysokým rozlišením doplněnou o další senzory pro co nejvyšší kvalitu každého záběru. Tato výbava sama o sobě zajistí skvělou kvalitu každého záběru, ale vivo X90 Pro jde ještě dál. Díky dlouholetým zkušenostem společnosti vivo z oblasti mobilní fotografie nabídne její nová vlajková loď mimořádně vysokou citlivost na světlo, dokonalejší stabilizaci obrazu a širokou škálu nastavení fotoaparátu. Díky tomu budete mít jistotu, že při každém stisknutí spouště získáte ten nejlepší možný záběr.    

    jarní šaty reserved

Speciální čip vivo V2 podpořený umělou inteligencí pomáhá smartphonu vyladit k dokonalosti každý záběr, i když jej pořídíte ve velmi špatných světelných podmínkách. Takže si klidně s partnerem naplánujte romantickou večerní procházku s focením hvězdné oblohy nebo večeři při svíčkách. Nový vivo X90 Pro zajistí, že každá fotka z takového večera bude výjimečná. Díky speciálnímu nočnímu režimu pro nahrávání videa v rozlišení až 4K si dokonce můžete uchovat vzpomínky i ve formě videa.  

Výkonný společník, který je vždy připraven 

Pokud od svého nového telefonu očekáváte více, než jenom ohromující fotografické schopnosti, pak je vivo X90 Pro ideální volbou. Díky dvojici zabudovaných procesorů nabídne výjimečně vysoký výkon důležitý pro multitasking více aplikací i spuštění nejnovějších mobilních her. Ty navíc budou vypadat úžasně na jasném 6,78palcovém displeji s redukcí modrého světla, díky které vás nebudou bolet oči ani po dlouhém sledování obrazovky.  

    jarní šaty reserved

Důležitým bonusem pro všechny aktivní uživatele je výjimečně rychlé nabíjení – v rychlém režimu se dostanete na 50 % kapacity baterie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut. 

Třešničkou na dortu je pak jeho elegantní vzhled, se kterým se vivo X90 Pro klidně může proměnit ve stylový módní doplněk. I přes větší rozměry se telefon pohodlně drží a jeho zadní strana vyrobená z měkké veganské kůže přímo láká k pohlazení. Tento druh materiálu je navíc šetrný k životnímu prostředí a odolný proti skvrnám.  

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 25.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu.