15 vzdušných modelů na letní dovolenou 

uvodka2-plaz

 

Letní dovolenou už máte naplánovanou nebo ještě vyhlížíte last minute zájezd k moři? Nejvyšší čas připravit svůj šatník, aby vás nic nepřekvapilo a dovolenou jste si naplno užila. Přinášíme kolekci 15 modelů kaftanů a plážových šatů, které využijete, ať už vyrážíte kamkoliv. Navíc veškeré střihy modelů jsou dostupné ke stažení v našem obchodě na burdastyle.cz, takže se můžete okamžitě pustit do šití.

 

Nymfa maxišaty (vel. 72 – 88)

Vzájemná náklonnost mezi vzorem paisley a dokonale vymodelovanými střihovými díly vykouzlila skvostné šaty s úchvatnou siluetou, tím poskytla prostor k vy­niknutí nejenom samotného dezénu, ale především velkoryse rozšířené spodní partie zakončené třepotajícími se cípy.

 

105a-07-2015
Foto: Michael Munique

 

Mořské maxišaty (vel. 34 – 42)

Siluetu mořské panny vykouzlí tyto ramínkové maxišaty ze splývavého viskózového žerzeje. Navíc díky střihu zaujmou řasením u živůtku, které se postará o plnější dekolt.  

 

111-03-2015
Foto: Nikol Bartzoka

 

Plážové Hollywood šaty (vel. 72 – 88)

Elegantní šaty připomínající zlatou éru Hollywoodu přímo vybízejí k tanci. Splývavý žoržet totiž společně s rafinovaným střihovým řešením, které si promyšleně pohrává s díly neobvyklých tvarů, stvořily téměř éterický model zlehka kopírující postavu a zároveň ponechávající si noblesní rozevlátost.

 

105b-07-2015
Foto: Bodo Rickassel

 

Světle modrý kaftan (vel. 36/38 – 44/46)

Outfit patří k těm, v nichž se i v těch největších vedrech budete cítit absolutně komfortně. Kaftan s plastronem a hlubokým rozparkem příjemně povlává kolem těla.

 

modry-kaftan
Foto: Nicole Neumann

 

Tropické maxišaty (vel. 34 – 42)

Přehlídka dokonalosi začíná u zdařené kumulace záhybků, pokračuje vázačkou svazující se za krkem na uzel nebo mašli, přičemž její konce zlehka poletují kolem zad. Hedvábnou noblesu pak korunují překřížené přední díly živůtku přidávající na objemu v těch správných místech. 

 

106-06-2016
Foto:  Peter Schreiber

 

Oranžové šaty přes plavky (vel. 36 – 44)

Nepřehlédnutelné, svítivě oranžové šaty vhodné jako rychlý převlek přes plavky vsadily na originalitu jednoduchého kimonového střihu s hlubokým výstřihem.

 

oranzove Foto: Jonathan Klein

 

Dlouhý kaftan (vel. 36/38 – 44/46)

Rozevlátý přehoz ve stylu ponča z hedvábného šifonu na sobě téměř ani nepocítíte, jak je lehoučký, o vytvarování podle kontur těla se postarají úzké vázačky svazované na zádech.

 

pr-es-s-ortky Foto: Nicole Neumann

 

Párty maxišaty (vel. 34 – 42)

Barevný look je dokonalý způsob, jak si navodit báječnou náladu a vyčarovat úsměv na tváři. V našem pří­padě signální odstín oranžové ještě více umocňuje půvab téměř průhled­ných šatů, kterými zcela jistě ohromíte na každé letní párty.

 

106-07-2015
Foto: Michael Munique

 

Etno šaty (vel. 34 – 42)

Velmi uvolněným způsobem si budete dovolenou užívat i v tomto půvabném „vílím“ modelu s překroucenými ramínky a rafinovaně naaplikovaným povlávajícím dílem. Ten na rozdíl od šatů prosvítá, zatímco šaty samotné jsou kvůli neprůsvitnosti zdvojeny úpletovým tylem.

 

etno
Foto: Nicole Neumann

 

Plážové empírové šaty a Tunika s légou (oboje vel. 36 – 44)

U noblesních dlouhých šatů z hedvábného žerzeje překvapí sytě růžová empírová léga, u neonově žluté tuniky zase extra široká spodní léga uvázaná po straně jako vázačka.

 

empir-tunika2
Foto: Jonathan Klein

 

Tyrkysové plážové šaty  (vel. 36 – 44)

Oblečená, ale jen aby se neřeklo... i tak by se dal charakterizovat další model ve stylu chytré horákyně – dlouhé šaty z lehoučkého krepšifonu jsou ideálním „rychlopře­vlekem“ přes plavky, člověk o nich skoro ani neví.  

 

101c-05-2011
Foto: Chris Farley


Šaty se zavazováním za krk (vel. 44 – 52)

Sexy model s širokým ramínkem za krk odhaluje dekolt, ramena i záda, jinak jsou šaty velmi střídmé – jedinou ozdobou je léga pošitá korálky a kamínky naaplikovaná přes mírně zřasenou partii empírového švu, zádová partie je projmutá svislými záševky až pod linii pasu.    

 

c-ervene-plus Foto: Alfred Särchinger

 

Bohémské maxišaty (vel. 36 – 44)

Princesové šaty vyzařující ohnivý temperament by vám určitě záviděla i samotná Carmen. Bezkonkurenční žoržet zdárně nahrává velmi atraktivní prodloužené linii a jakoby nenápadně vystavuje na odiv svůdné křivky. Navíc trumpetové rukávy ozdo­bené efektními širokými volány se výborně hodí pro vášnivé flamenco.


103-07-2015 Foto: Michael Munique

 

Plážové svatební šaty (vel. 34 – 42)

Model pro romantické víly! V podobě vzdušně rozevlátých šatů typu dva v jednom se představují rafinovaně zkomponované vrstvy splývavého krepšifonu a tylové krajkoviny.

 

svatba2  
Foto: Nicole Neumann