Jaké trendy barvy na nehty budou letos na vrcholu popularity. V centru naší pozornosti jsou 4 značky, které vyrábějí přípravky na manikúru. Jedná se o oblíbené gel laky, které lze zakoupit v kosmetických online obchodech, například MAKEUP. Takové laky na nehty se budou hodit pouze pro ty, které mají k dispozici vše potřebné pro kompletní modeláž gelových nehtů - UV lampy, nástroje, příslušenství atd.

gellak

Klasický lak na nehty, který lze snadno odstranit odlakovačem nyní manikérky skoro nepoužívají. Nejčastěji se k lakování nehtů používá gel lak. Kromě amerického šelaku nabízí kosmetický trh i desítky dalších přípravků - levné a vysoce kvalitní. V našem článku jsme pro vás připravili výběr nejlepších gelových laků, pomocí kterých lze udělat trendy gelové nehty.

F.O.X. Professional. Americká značka vyrábějící gel laky, která je velmi oblíbená po celém světě. Produkty F.O.X. získaly v roce 2019 mezinárodní certifikát kvality a samotná kolekce laků na nehty obsahuje přes 240 odstínů. Hlavní výhodou produktů je hustá textura, díky čemuž gel lak během vytvrzování v UV lampě zatéká pod nehtovou kůžičku.

KODI je jedna z nejlepších a nejoblíbenějších značek, která vyrábí přípravky pro trendy gelové nehty. Základem těchto gel laků je polymer přírodního původu. Značka KODI při výrobě nepoužívá žádné toxické komponenty ani látky nebezpečné pro lidské zdraví. Díky středně husté konzistenci je gel lak vhodný pro začátečníky i profesionály. Gel laky KODI obsahují kaučuk, takže na nehtech nepraskají, neztrácí svůj lesk, dobře tvrdnou ve všech typech lamp. Tyto gel laky se mohou kombinovat s podkladovými bázemi a vrchními laky jiných značek. Široká kolekce barev umožní najít dokonalý odstín pro každý vkus a styl.

Značka CND vyrábějící kvalitní produkty na manikúru byla založena v roce 1979 v USA. Právě CND kdysi uvedla na trh slavný šelak, který je považován za jeden z nejlepších gelových laků. Kolekce Yogo obsahuje více než 100 barev. Hlavní výhodou produktů je hypoalergenní složení. Nedávno CND uvedla na trh další kolekci pod názvem Creative Play, která obsahuje gel laky měnící barvu na světle. Takové trendy nehty rozhodně budou hlavním akcentem.

Americké gel laky OPI jsou známé a populární po celém světě. Štětce v lahvičkách jsou vyrobeny podle autorské technologie a přispívají k pečlivé, rovnoměrné aplikaci. Jedná se o značku, která vyrábí vysoce kvalitní přípravky na nehty již více než 25 let.  

Trendy barvy na nehty 2023

Sytá, bohatá a velmi svůdná šarlatová! Ano, další trend, který byl populární na začátku 2000 je zpátky. S takovými trendy nehty určitě budete středem pozornosti.

Magenta. Podle Pantone se tato růžová barva s fialovými podtóny stala hlavní barvou roku 2023. Zvlášť dobře vypadá na nehtech střední délky.

Samozřejmě mléčná, protože nemůžeme bez věčné klasiky! Trendy gelové nehty v mléčné barvě jsou již delší dobu na vrcholu popularity. Taková manikúra je elegantní, decentní a okouzlující. Hodí se navíc pro každou příležitost.