Redakce magazínu Apetit vás srdečně zve na 10. Apetit piknik a 1. Dny Apetit!

piknik-uvod-hlavnifoto
                                                                                                                           
                         foto: Shutterstock


Milerádi vám zprostředkováváme informace ze spřátelené redakce magazínu Apetit. Ta má skvělé zprávy pro všechny gurmány - závěr června se ponese v duchu skvělého jídla!

 

Už v sobotu 19. června se potkáme v pražské Grébovce na Apetit pikniku. Sobotou také odstartuje týdenní on-line festival Dny Apetit plný slev, dárků a výhodných nabídek.


Vytáhněte diáře a rezervujte si sobotu 19. června 2021 pro Apetit piknik. Do mobilu si pak z App Store či Google Play stáhněte zbrusu novou aplikaci Dny Apetit, která vás krásně provede nejen Apetit piknikem, ale především Dny Apetit. A navíc díky ní pořádně ušetříte. Chcete vědět víc?

 

  piknik-uvod

Skvělé jídlo, osvěžující pití, čerstvý vzduch, zábava pro celou rodinu a neopakovatelná atmosféra – Apetit piknik si zkrátka nemůžete nechat ujít! Jubilejní 10. ročník se bude konat 19. června opět ve vinohradském parku Grébovka.


Ten poskytne dostatek prostoru, abyste si mohli piknik vychutnat v klidu a bezpečí. Protože myslíme na vaše zdraví, platit budete moci bezkontaktně – svou platební kartou, nebo si přinesenou hotovostí nabijete tu piknikovou. Vstup na Apetit piknik je pochopitelně zcela zdarma pro všechny. Na co se můžete těšit?

Redakcí pečlivě vybraní prodejci, kteří připravují jídlo s láskou a poctivě, vám představí své nejlepší produkty. Do Grébovky přivezou lahůdky, o jakých se vám ani nesnilo. Vybere si úplně každý – klasik, vegan i příznivec exotičtějších chutí.


Z pikniku si ovšem budete moci odnést i předplatné Apetitu a oblíbené kuchařky edice Apetit. Tradičně za ty nejlepší ceny a s krásnými dárky.


Letos nebude na Apetit pikniku chybět ani pikniková tombola. Vyhrát můžete skvělé ceny od Apetitu i našich partnerů. Lístky do tomboly bude možné zakoupit v Apetit shopu. Kupon na jeden zdarma na vás ovšem čeká v aplikaci Dny Apetit. Stačí ho v Apetit shopu vyměnit za lístek.


Na Apetit stage pak zavítají zajímaví hosté, kteří vás nechají nahlédnout pod pokličku svého kuchařského umění a prozradí své osvědčené fígle. Už teď můžeme prozradit, že dorazí například populární cukrář Josef Maršálek nebo MUDr. Václava Kunová. Celým dnem vás provede moderátorka Adéla Gondíková.


Piknikovou mapku, přehled všech prodejců a již zmiňovaný lístek do piknikové tomboly zdarma najdete v aplikaci Dny Apetit.

 

 

Nakupujte během Dnů Apetit se slevou až 40 %

Apetit piknik celý týden a klidně i ve vašem obýváku? Ano! Díky Dnům Apetit! Historicky 1. ročník on-line festivalu pro všechny, pro které je jídlo vášeň a životní styl, proběhne předposlední červnový týden. V mobilní aplikaci Dny Apetit na vás čeká více než 100 kuponů na slevy až 40 %, dárky a další výhodné nabídky.

 

piknik-uvod-aplikace  

 

Aplikace je ke stažení zdarma v Google Play nebo App Store, čtenáři časopisu Apetit nemusí platit ani za slevové kupony. Unikátní kód pro jejich zobrazení najdete na straně 3 červnového vydání Apetitu. V něm najdete i přehled všech nabídek. Kupony si však můžete zakoupit i samostatně (bez časopisu) za 49 Kč přímo v aplikaci. Všechny nabídky najdete i na dnyapetit.cz.


Během chvilky tak budete mít ve svém mobilu více než stovku slevových nabídek, dárků k nákupu a dalších výhodných lákadel od našich partnerů. Vybírat můžete z široké škály delikates, nápojů, restaurací, bister, krásného nádobí, nábytku, kuchyňského vybavení a mnohých dalších. S úžasnou 30% slevou nakoupit i kuchařky edic Apetit či předplatné.


Kupony platí v zapojených e-shopech, kamenných obchodech a provozovnách po celý týden od 19. do 27. června 2021, některé se ovšem budou hodit už během Apetit pikniku.


Nezmeškejte žádnou novinku ani výhodnou nabídku. Sledujte Apetit na Facebooku a  Instagramu, a nic vám neunikne.

 

 

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2

Vstup ZDARMA pro všechny
Facebooková událost 10. Apetit piknik


1. Dny Apetit

19.–27. června 2021
Facebooková událost 1. Dny Apetit

Aplikace Dny Apetit