Vyhrajte 20x 2 vstupenky na představení plné legrace 

uvodni-soutez-divadlo-v-dlouhe

Foto: Divadlo v Dlouhé 

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi

Představení protkané úsměvnými příběhy zeleného žabáka Kvaka a hnědého ropušáka Žbluňka vzniklo na motivy stejnojmenné dětské knížky Arnolda Lobela.  Jednoduché a vtipné příhody ukazují dětem, jak důležité je mít někoho rád a někomu pomáhat. Jak důležité a krásné je přátelství.  Kombinace loutek, reprodukované i živé hudby, hravé scénografie a nápaditého scénáře potěší určitě nejen malého, ale také velkého diváka. Více informací na stránkách divadla


SOUTĚŽ PRO VÁS: 

20 vylosovaných vyhraje vždy 2 vstupenky na toto představení, které se hraje  13. února 2016 v Divadle v Dlouhé (Praha). Co musíte pro výhru udělat? Stačí odpovědět na soutěžní otázku, která zní:  


Kteří dva herci účinkují v divadelním představení Kvak a Žbluňk jsou kamarádi? 


E-mail s odpovědí a předmětem  Divadlo v Dlouhé zasílejte na redakce.burda@burda.cz. Nezapomeňte uvést vaše celé jméno a adresu. Hodně štěstí! 

 

Soutěž probíhá od 27. 1. do 1. 2. 2016. Výherce budeme informovat emailem a také je zveřejníme na tomto webu.  

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže . Svou účastí poskytujete vydavateli časopisu Burda Style (Burda Praha spol. s r.o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů pro marketingové a redakční účely.


Partneři soutěže:

sni-mek-obrazovky-2016-01-26-v-16-02-18