Hrajte s námi o lákavé ceny, které potěší všechny děti! 

uvodni-den-deti-soutez

Udělejte radost svým dětem, vnoučatům, neteřím i synovcům... Mezinárodní Den dětí je za dveřmi! 

Připravili jsme pro vás soutěž o čtyři zajímavé výhry pro holčičky a kluky...  Co musíte udělat, abyste mohli jednu z nich získat?


Zašlete nám fotku nějakého modelu, hračky nebo dekorace, kterou jste vy sami vašim dětem ušili či vyrobili.  

 

E-mail s fotografií a předmětem Den dětí s Burdou zasílejte na redakce.burda@burda.cz. Nezapomeňte uvést vaše celé jméno a adresu. Hodně štěstí!

 

Soutěž probíhá od 23. 5. do 27. 5. 2016. Výherce budeme informovat e-mailem a také je zveřejníme na tomto webu během pondělí 30. 5. 2016.

 

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže . Svou účastí poskytujete vydavateli časopisu Burda Style (Burda Praha spol. s r. o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů pro marketingové a redakční účely, více info na www.burda.cz. 

 

A o co se tentokrát hraje? 


1. Nákladní auto Mechanix v hodnotě 499 Kč

Nákladní auto Mechanix nabízí malým automechanikům hned několik možných úprav. S přiloženým čtyřcestným imbusovým klíčem mohou snadno přeměnit na první pohled standardní nákladní auto Mechanix v závodního tahače s monster koly. Stačí nahradit spoiler, motor, kola, připevnit zadní křídlo a sledovat, co se bude dít. Pro kutily je připraven přehledný a jednoduchý návod na sestavení hračky.

vyhra-1

 

2. Dětská kuchyňka v hodnotě 699 Kč

Dětská kuchyňka, která se svým vybavením co nejvíce podobá té opravdové, je snem každé malé hospodyňky. Hra na vaření a pečení bude díky nádobí a dalším doplňkům, jež jsou součástí balení, ještě zábavnější.

vyhra2

 

3. Auto I-Drive v hodnotě 999 Kč

Auto I-Drive na dálkové ovládání si získá náklonnost malých závodníků i tatínků. Je vyrobené z pevného a odolného plastu, který skvěle doplňují jedinečné oranžovožluté polepy zdůrazňující jeho ohnivou jízdu. Design sportovního automobilu a zajímavé detaily světel, přední masky a pneumatik kol ocení srdce každého milovníka závodění. Moderní vůz na baterie s plnou funkcí poskytne nepřekonatelnou zábavu každému.

vyhra-3

4. Polštářek/taška na pyžamko v hodnotě 269 Kč

Veselé poníky znají děti z animovaného seriálu My Little Pony. Tentokrát se však tyto roztomilé kreslené postavičky rozhodly ozdobit originální dětský polštářek, který bude krásnou dekorací do jejich pokojíčků. Povlak je vyrobený z příjemného plyše a zaujme precizním zpracováním, zapínáním na zip i praktickým poutkem. Děti ho mohou využít i jako tašku na pyžamko.

vyhra-4