Jaká byla podle vás v roce 2019 ta nejpovednější? 

obalka-roku-banner

 

Měsíc za měsícem kompletní proměna od hlavy až k patě – tak znáte titulní stranu Burdy Style. S dvanácti čísly roku 2019 se vám v různých ročních obdobích představilo dvanáct okouzlujících modelek, jež spojuje jeden významný aspekt: Outfit každé z nich si můžete v pohodě spíchnout i vy sama doma u šicího stroje.

 

Nás by zajímalo, která obálka vás zaujala nejvíce... Líbila se společenská sezóna, svěží jarní modely, rozevláté letní šaty či podzimní casual style?

Rychlý pohled na náš facebookový profil napoví, že tou “nej titulkou” roku 2019 podle tamních fanynek byla lednová. A víte proč? Dokázala nalákat na kombinaci ležérního stylu a oslnivých flitrů, kterými se můžete parádně vyfiknout na párty.

 

V závěsu se drží srpnové číslo s vypasovaným skvěle padnoucím rudým blejzrem a únorové vydání, v jehož rámci se představil první záchvěv jara v podání sukně ve sladkých pastelových tónech nabrané do pasu.

Možná je ale tou vaší favoritkou úplně jiná obálka... A vlastně jaká byla ta vaše vysněná? Podělte se s námi o svůj názor. 


obalka-roku-banner-vyhry

 

O CO SOUTĚŽÍME?

 

1x kávovar Tchibo Pure Violet 

Díky němu si budete doma užívat skvělou kávu jako od profesionálních baristů.
• Unikátní systém 3 tlaků pro přípravu dokonalého espressa, caffé crema, překapávané kávy a čaje stisknutím tlačítka.
• Integrovaný zásobník až na šest použitých kapslí
• Individuálně programovatelné množství nápoje
• Energetická efektivnost díky automatickému vypínání po 9 minutách
• Integrovaná signalizace potřeby odvápnění kávovaru
• Rozměry: cca délka 360mm × šířka 154mm × výška 272mm

 

2x PŮLROČNÍ předplatné Burda Style

Každý měsíc nové číslo Burda Style po dobu půl roku pohodlně Vám do schránky.

 

3x Kniha ŠITÍ

Více než 200 stran, názorné ilustrace, podrobné návody a cenné rady – tohle všechno najdete v jedné příručce, kterou bude potřebovat začínající švadlenka, ale využije je i ta zkušenější. V oblíbené knize Šití se mimo jiné ozvíte, jak upravovat střih přesně na míru, o vlastnostech materiálu a spoustu dalších praktických tipů.

 

JAK SOUTĚŽIT?

Vyplňte soutěžní formulář a hlasujte o JEDNU nejsympatičtější obálku roku 2019!

 

Soutěž trvá až do 31.1.2020 do 23:59!

  

Galerie: Přehled titulek 2019
Lednové vydání Únorové vydání Březnové vydání Dubnové vydání Květnové vydání Červnové vydání Červencové vydání Srpnové vydání Zářijové vydání Říjnové vydání Listopadové vydání Prosincové vydání