Je tu další ze zpracování našeho střihu podle šikovné čtenářky Mirky. I tentokrát si jej upravila podle svých představ a my – jako vždy – nešetříme chválou!

mirka-uvod
                                                                                                                                              foto: IG @violet_mirka

 

 

Šití vás baví a Mirku, kterou na síti Instagram potkáte jako @violet_mirka obzvlášť! Nemine týden, aby se na jejím profilu neobjevila nová inspirace, často pod taktovkou střihů z magazínu Burda Style. Šaty, které přibyly k jejím nejnovějším modelům, sice původně nebyly vyloženě letním kouskem, její invence ale nezná mezí , a tak si poradila i s touto výzvou. Když se rozhodně, že je chce nosit hned teď, stačí pár drobných inovací a vysněný letní kousek na sebe nenechá dlouho čekat. Zajímá vás, který model prošel jejíma rukama tentokrát?

 

mirka-01
                                                                                                                      foto: IG@violet_mirka a archiv Burda Style

 

Mirku nedávno při listování Burdou oslovily vzdušné a střihově velmi líbivé šaty, kterým ale dlouhé rukávy lehce ubíraly příležitost nosit je i v těchto horkých dnech. Nelenila tedy a při první vhodné příležitosti sáhla do vybraného střihu s invencí sobě vlastní. Došlo tedy na inovativní modelaci a zkrácení rukávů, centimetry významně ubyly i v délce šatů. Extra detail v podobě paspulky lemující jednotlivé časti střihu, který Mirku na modelu zaujal na první pohled, ale s radostí a velkým očekáváním zachovala. Ač vypadá tvorba tohoto zdobného prvku krapet složitě, věřte, že pokud si s ním dostatečně vyhrajete, budete výsledkem nadmíru okouzleny.


"Tento střih v sobě spojuje pohodlí a eleganci zároveň. Musím říct, že jsem si jej velmi oblíbila. Není náročný na ušití a moc se mi líbí detail všité paspulky, která lemuje jednotlivé části střihu," říká o praci se svým nejnovějším módním přírůstkem Mirka a pokračuje v chvále na model 118, který najdete v lednovém čísle Burda Style 01/2022: 


"Troufám si říct, že správným zvolením vzoru nebo barvy látky si díky tomuto střihu dokážete ušít šaty k mnoha různým příležitostem. Já jsem si střih – jako obvykle – upravila, když jsem zkrátila celkovou délku šatů a zvolila jsem krátké a vzdušné rukávy. Díky tomu jsem získala (nejen pro mne) dokonalou letní verzi tohoto modelu."


mirka-kolecko


Oslovil vás tento model nebo jeho inovativní zpracování podle naší čtenářky? Stáhněte si střih a návod pohodlně z našeho eshopu a už brzy můžete mít svůj vlastní!!