Vše, co potřebujete vědět o nejlepších nákupech v roce! 

dnymarianne-uvod

Září už je doslova za dveřmi. To znamená, kromě návratu do školních lavic, jediné:  DNY MARIANNE!

A právě letos se na ně těšíme ještě více než kdy dřív, protože mohou symbolizovat návrat k normálu a příležitost znovu nastartovat českou ekonomiku. Víkendová nákupní akce plná slev se koná v Česku i na Slovensku v termínu 18. – 20. září 2020.

Užít si můžete nákupy se slevou až 70 %, hýčkání v Marianne Lounges, doprovodný program a mnohdo dalších překvapení.

 

Slevy až 70 % ve více než 6000 obchodech v Čechách i na Slovensku


Dny Marianne , to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy zkrátka musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Vybírat můžete z  až 600 nabídek a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. 

 

Podrobnosti o jednotlivých slevách a knížky s jednotlivými kupony najdete v  nabídkách zářijových vydání časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v  aplikaci Dny Marianne a na dny.marianne.cz. 

  dnymarianne-covery

 

Od 20. srpna si Marianne či Marianne Bydlení i s kupony můžete objednat až do schránky s POŠTOVNÝM ZDARMA! Objednávejte na marianne.predplatsi.cz a mariannebydleni.predplatsi.cz

 

Rezervujte si tedy prodloužený víkend na konci září pro nejlepší nákupy sezony, Dny Marianne startují již v pátek 18.9.2020!