Nechte se hýčkat při nejlepších nákupech v roce!

dnymarianne03-uvod

Chcete si nákupy se Dny Marianne užít opravdu do posledního detailu? Právě proto jsou tu pro vás Marianne Lounges!


MARIANNE LOUNGES    

Letos je pro vás připraveno  sedm Marianne Lounges, ve kterých si kromě dárků užijete skvělou atmosféru a především speciální program. Čeká vás v nich i oblíbená nákupní taška s logem Dny Marianne. Detailní informace o jednotlivých místech najdete v  aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz.

 

V Praze Marianne Lounges najdete hned na čtyřech místech (NC Palladium, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), další pak můžete navštívit v Českých Budějovicích (IGY Centrum), Ostravě (Forum Nová Karolina) a konečně také v Brně (NC Královo Pole). Na Slovensku najdete Marianne Lounge v Bratislavě (Avion Shopping Park). 

 

JEŠTĚ VĚTŠÍ SLEVA 

Pokud byste rády během Dnů Marianne ještě více ušetřili, zaplaťte své nákupy kteroukoliv z  karet Mastercard, a získáte o 3 % vyšší slevu nebo dárek k  nákupu. 

dnymarianne03-dovnitr

DÁRKY ZA NÁKUP 

I letos můžete, stejně jako každý rok, vybírat z celé řady hodnotných dárků, které dostanete oproti pěti různým účtenkám získaným během Dnů Marianne ze zapojených obchodů.
Těšit se můžete na produkty od značek Dedoles, Manufaktura, Tescoma, Dermacol, Sebamed, Batiste, Presco, Mövenpick a mnoha dalších. 

 

UKAŽTE, JAK NAKUPUJETE 

Sdílejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne s hashtagem #dnymarianne2020  

 

Dny Marianne startují už tento pátek!