Chystáte se navštívit kurzy Burda Akademie? Jakou výbavu byste si měli přinést a co bude na místě? 

sirka-co-s-sebou

 

Abyste si náš kurz šití nejrůznější úrovně užili co nejvíce, pročtěte si prosím informace o tom, co byste si měli vzít s sebou a co bude na místě: 

 

1) Látka:

 

Ať už se budete s šitím teprve seznamovat a osahávat si první střihy, nebo jste už zkušená švadlenka a jen potřebujete odbornější dohled, před konáním první lekce si vyberte látku, ze které byste si svůj vyhlédnutý kousek chtěla spíchnout, a přineste si ji na kurz.

Vezměte si ji v dostatečném množství. Z naší zkušenosti víme, že více je lépe než méně

Pro začátečníky doporučujeme určitě tkaninu – nejlépe bavlněné plátno. 

Ty z vás, které již šijete a chcete se posunout dále, přineste si úplet, třeba na mikinu nebo tepláčky. V tomto případě doporučujeme silnější materiál – lépe se s ním pracuje – „teplákovina“ je ideální.

 

2) Šicí potřeby:

 

Určitě budou potřeba odstřižky látek na první pokusné šití, nitě správné barvy, případně zip a vlizelín. Přiberte prosím i nůžky, špendlíky, základní šicí výbavy a střihový papír.

Pokud něco nebudete mít , jak látku, tak potřeby – netruchlete! Měli bychom mít rezervní zásoby látek, cca 100Kč/ běžný metr.

 

3) Šicí stroj:

 

V našich kurzech máte k dispozici funkční plnohodnotné a servisované stroje. Na našich strojích se naučíte být flexibilní a naučíte se obsluhovat prakticky každý standardní šijí stroj.

Pokud máte vlastní, na který jste zvyklá, vezměte ho s sebou. Není to nic neobvyklého - některé účastnice toho využívají - stroj si zabalí do deky a vloží do cestovního kufru na kolečkách. 

 

Rozhodně si s sebou nezapomeňte vzít dobrou náladu a chuť do práce!

Budeme se na Vás těšit! 


Máte další dotazy ke kurzu?

Neváhejte nám napsat na kurzysiti@burda.cz nebo telefon +420 724 255 238. Rádi vám dotazy týkající se kurzu zodpovíme.